VeChain prichádza so zaujímavými novinkami pre token VET!
VeChain prichádza so zaujímavými novinkami pre token VET! Zdroj: Shutterstock, AlekseyIvanov

Binance

Blockchain VeChain oznámil sériu noviniek, ktoré majú jeden veľký cieľ – masívne zvýšiť použiteľnosť a prijatie natívneho tokenu VET! Čo teda môžeme očakávať?

VeChain hlási dôležité novinky

Patríte k hodlerom tokenu VET? Môžete sa teda pripraviť na veľmi zaujímavé novinky, ktoré by mohli cenu tejto kryptomeny výrazne zvýšiť. VeChain má totiž smelé plány. Natívny token VET bude fungovať ako platobná mena až v 2 miliónoch obchodov. Ako?

Blockchain oznámil partnerstvo so spoločnosťou Alchemy Pay, ktorá sa zaoberá kryptomenovými platobnými službami. Ľudia tak budú môcť využívať token VET ako platidlo vo viac ako 70 rôznych krajinách sveta. Táto dôležitá novinka bola oznámená spoločne s ďalším významným krokom spoločnosti VET. Platforma Binance Bridge 2.0 oznámila, že pridáva VET medzi podporované tokeny.

Mohlo by ťa zaujímať: Zakladateľ Bitcoin Cash Roger Ver: „Dogecoin je výrazne lepší ako Bitcoin“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

VET bol tak zaradený do prvej skupiny tokenov, ktoré budú podporované na novej platforme Binance Bridge 2.0, ktorá umožňuje nový spôsob premostenia tokenov z ETH na použitie v reťazci Binance Smart Chain.

A to ani zďaleka nie je všetko. Spoločnosť VeChain totiž oznámila, že sa pripája k organizácií Blockchain Infrastructure Alliance. Ide o organizáciu, ktorá spája odborníkov z daného sektora a poskytuje rôzne finančné prostriedky na zaujímavé projekty, ktoré sa zaoberajú výskumom blockchainu.

Generálny riaditeľ spoločnosti VeChain, Sunny Lu:

Spoluprácou s touto skupinou popredných blockchainových spoločností môžeme rozvíjať porozumenie a vzájomne sa podporovať, aby sme pozdvihli celé odvetvie.“

VeChain využíva mechanizmus konsenzu Proof-of-authority, ktorý má až 101 hlavných uzlov a funguje na základe overovania identity.

V čase písania tohto článku sa token VET obchodoval na úrovni 0,04861 USD.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre