TOP 3 altcoiny, ktoré môžu v máji dosiahnuť veľké veci
TOP 3 altcoiny, ktoré môžu v máji dosiahnuť veľké veci. Zdroj: Shutterstock, Wit Olszewski

V mesiaci máj môžeme byť na trhu s kryptomenami svedkami ďalších zaujímavých výsledkov. V tomto článku sa spoločne pozrieme na TOP 3 altcoiny, ktoré môžu už tento mesiac naplniť svoj obrovský potenciál.

ApeCoin

V tomto stále populárnejšom ekosystéme je token APE navrhnutý tak, aby čo najviac posilňoval a motivoval decentralizovanú komunitu v sektore Web 3.0. Samotné hlasovanie o tom, akým smerom má ekosystém ísť, vykonávajú hodleri APE prostredníctvom decentralizovanej riadiacej štruktúry ApeCoin DAO. Návrhy komunity následne spracúva a implementuje nadácia projektu APE. Podľa slov vývojárov sa v najbližšom období môžeme tešiť na rôzne zaujímavé novinky, ktoré môžu výrazne ovplyvniť aj cenu tokenu APE.

APE/BUSD
APE/BUSD 4H TF. Zdroj: TradingView

V čase písania tohto článku sa ApeCoin obchodoval na úrovni 17,53 USD. 24-hodinový objem obchodov dosiahol až približne 5 miliárd USD.

Mohlo by ťa zaujímať: Hodlujete token VET? Pripravte sa na zaujímavé novinky! Spoločnosť VeChain chce masívne zvýšiť jeho využitie!

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Solana

Ak sledujete trh s kryptomenami, určite poznáte projekt Solana. Ide o open-source projekt, ktorý poskytuje decentralizované finančné služby (DeFi). Na tomto projekte sa pracuje už od marca 2020. Spravuje ho nadácia Solana Foundation so sídlom vo švajčiarskej Ženeve. V poslednom období sa tento blockchain opiera hlavne o neustále rastúcu popularitu sektoru NFT. A práve tento faktor môže byť dôležitým býčím signálom aj do budúcnosti. Aj keď cena tokenu SOL v poslednom období klesala, očakáva sa odraz od dôležitej úrovne supportu, ktorý sa nachádza na cenovej hladine 80 až 90 USD.

SOL/BUSD
SOL/BUSD 4H TF. Zdroj: TradingView

Podľa portálu CoinMarketCap sa v čase písania tohto článku cena pohybovala na úrovni 89,31 USD.

Cosmos

Ekosystém Cosmos predstavuje stále veľmi nenápadný, ale silný projekt s obrovským potenciálom. Jeho cieľom je modulárna architektúra, ktorá demystifikuje decentralizované aplikácie. Pre vývojárov je tak tento ekosystém menej komplikovaný a náročný. Ďalším dôležitým prvkom je protokol Interblockchain Communication, ktorý umožňuje jednoduchšie prepojenie blockchainových sietí. Zabraňuje sa tak priemyselnej fragmentácii. Blockchain Cosmos podobne, ako v prípade predošlých projektov, oznámil, že ich v blízkej budúcnosti čakajú dôležité aktualizácie, ktoré môžu byť býčím katalyzátorom pre token ATOM.

ATOM/BUSD
ATOM/BUSD 4H TF. Zdroj: TradingView

V čase písania tohto článku sa cena tokenu ATOM pohybovala na úrovni 18,53 USD.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre