[GAMING] Návyková hra, ktorá vás odmení kryptomenou SOUL? Inštalujte Merge Cats!

1

Zvyšujte rýchlosť, spájajte mačky a zbierajte kryptomenu SOUL

Hru stiahnete z Google play pod názvom Merge Cats: Earn Crypto Tokens, Get Blockchain App. Po prejdení krátkym tutoriálom, ktorý vám všetky základné úkony v hre vysvetlí, môžete začať s navyšovaním úrovní samotných mačiek pomocou spájania a úrovní celej hry. Po každom získaní a odomknutí novej vyššej úrovne vám dá odmenu v SOUL tokenoch. V hre je aj Spin, ktorý môžete zatočiť raz za 24 hodín a tak si vytočiť zvýšenie rýchlosti alebo inú výhodu.

Čo je to SOUL token a kde sa s ním dá obchodovať?

Token, ktorý táto úžasná hra generuje sa dá bez problémov vybrať na ETH peňaženku. Samozrejme takú, ktorá tento token podporuje a následne predať na burzách HotBix alebo Mercatox. Alebo ho môžete držať.

Peňaženky, ktoré odporúčajú samotní tvorcovia sú Trustee a Metamask. My sme odskúšali Enjin Wallet a tá tento token podporuje. SOUL token pomaly stúpa na hodnote a v časoch, kedy všetky alt coiny krvácali sa dostal do zelených čísel – za posledný týždeň to je +8 %. SOUL token má v dobe písania tohto článku hodnotu 1 SOUL = 0,000301 USD.

S rastúcou popularitou vyššia cena?

Cryptosoul má na svojej stránke okrem hry dostupný aj whitepaper tejto kryptomeny. Ten chýba aj niektorým známym ICO a tie potom vyzerajú ako SCAM. Na stránke si môžete kontrolovať balance tokenov na svojom účte. Tvorcovia SOUL tokenu by chceli, aby sa jeho cena zvyšovala s narastajúcou popularitou hier, ktoré vytvárajú. Hra by tak mala nabrať na hodnote, čo sa jej doteraz darí.

SOUL, [GAMING] Návyková hra, ktorá vás odmení kryptomenou SOUL? Inštalujte Merge Cats!

SOUL, [GAMING] Návyková hra, ktorá vás odmení kryptomenou SOUL? Inštalujte Merge Cats! SOUL, [GAMING] Návyková hra, ktorá vás odmení kryptomenou SOUL? Inštalujte Merge Cats!

Nám sa podarilo pri testovaní tejto hry získať za 20 minút hrania 150 SOUL = 0,04 USD čo je veľmi zaujímavý výsledok.

Referral systém, ktorý má až dve veľké výhody

Hra ako každá iná má aj svoj referral systém. Pozvaním vašich priateľov získate až 300 SOUL tokenov za jedného. Podmienkou je, že musí urobiť overenie totožnosti KYC. Okrem tejto výhody je tu ešte jedna a dôležitejšia do budúcna. Samotný token je postavený na obľúbenosti. Čím viac priateľov pozvete, a teda čím viac ich bude túto alebo inú hru od tohto štúdia hrať, tým väčšiu hodnotu bude token mať.

Myslíme, že ide o celkom dôvtipne vymyslený systém a na vyplnenie voľného času je to ideálna voľba. Zabaví a čosi aj zarobí.

Môžete čítať ešte toto 🙂

Coinbase mení poplatky – Veľkí investori ušetria

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
RasmonT

Pri kúpe členstva je možnosť počet Soul ešte navýšiť + sú tam ďalšie výhody podľa vybraného členstva 🙂 . Super článok.