Blockchain Fantom
Blockchain Fantom. Zdroj: Shutterstock, karnoff

Protokol Fantom prežíva pozitívne obdobie a veľa odborníkov a analytikov ho radí medzi popredné siete budúcnosti. K projektu sa vyjadril aj populárny kryptomenový influencer Coin Bureau spoločne s jeho hosťom, analytikom so pseudonymom „Guy“.

Fantom má pred sebou veľkú budúcnosť

Hneď na úvod si predstavíme projekt Fantom. Čo hovoria jeho predstavitelia?

„Fantom je vysoko výkonná, škálovateľná a bezpečná platforma pre inteligentné zmluvy. Je navrhnutá tak, aby prekonala obmedzenia predchádzajúcej generácie blockchainových platforiem. Fantom je bez oprávnení, decentralizovaný a s otvoreným zdrojovým kódom. Lachesis, jeho revolučný konsenzuálny mechanizmus, umožňuje, aby bol Fantom oveľa rýchlejší a lacnejší ako staršie technológie, a zároveň mimoriadne bezpečný.“

Prečítaj si tiež: Herný priemysel je na vrchole – Sieť Polygon hlási rekordnú aktivitu na blockchainových hrách

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si teraz účet cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Krypto analytik so pseudonymom „Guy“ sa vyjadril, že tento token aj napriek svojmu nedávnemu nárastu má stále potenciál rásť. Opiera sa hlavne o základy projektu, ktoré sú na úplne inej úrovni ako u konkurencie.

Mohlo by ťa zaujímať: Sektor NFT môže byť väčší ako všetky kryptomeny na Coinbase – tvrdí CEO Coinbase Brian Armstrong

Guy sa vyjadril aj k procesu razenia nových mincí. Všetky nové tokeny FTM, ktoré sa objavia na trhu, sú v podstate generované ako odmeny za staking. Tento proces môže do budúcnosti spôsobiť výraznejší predajný tlak, ktorý bude jednoducho kompenzovaný dopytom od komunity a investorov.

Posledným dôležitým faktom je masívny fond Fantom Foundation, ktorý ponúka obrovské prostriedky pre vývojárov.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre