Blockchain Fantom
Blockchain Fantom. Zdroj: Shutterstock, Ivan Babydov

Fantom je azda najväčším prekvapením posledných týždňov vo svete kryptomien. Čoraz viac sa začína hovoriť o tom, že tento projekt môže najvýraznejšie prehovoriť do diania v sektore DeFi. Analytici dokonca hovoria o dvoj- až trojnásobnom potenciálnom raste.

Prečítaj si tiež: Herný priemysel púta čoraz väčšiu pozornosť – dôkazom je nové partnerstvo siete Solana

Fantom valcuje konkurenciu

Fantom je blockchain, ktorý v poslednom období zaznamenáva obrovský výkon. Objavujú sa správy o obrovskom potenciáli vďaka jedinečným protokolom a mechanizmom konsenzu.

K možnej budúcnosti tohto projektu sa vyjadril aj anonymný moderátor portálu Coin Bureau, podľa ktorého má token FTM ešte veľmi veľký priestor na rast.

„Je to preto, že trhová kapitalizácia FTM je stredne veľká a jeho fundamenty sú omnoho silnejšie ako u väčšiny kryptomien.”

V čase písania tohto článku sa cena tokenu FTM pohybovala na úrovni 2,75 USD. Podľa trhovej kapitalizácie sa FTM nachádza na 32. mieste. Aktuálne sa do obehu dostávajú v podstate iba odmeny za staking. Moderátor portálu Coin Bureau pokračoval:

„Denne sa tento proces deje v objeme približne 500 000 FTM, čo predstavuje predajný tlak vo výške približne 1,5 milióna USD. V súčasnosti je tento nízky predajný tlak kompenzovaný dopytom po FTM, ktorý je obrovský.“

Zhrnutie Stakingu FTM
Zhrnutie Stakingu FTM. Zdroj: Ambcrypto

Mohlo by ťa zaujímať: Kusama, Polkadot a Cardano – blockchainy s najvýraznejším vývojom!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

„Obrovským pozitívom je, že sa väčšina tokenov FTM stakuje. Znížená ponuka tak najvýraznejšie ovplyvňuje vysoké pohyby. FTM má maximálnu ponuku stanovenú na 3,175 miliardy, čo v podstate znamená, že inflačné emisie nepohlcujú jeho cenovú akciu. Vzhľadom na tieto skutočnosti je moja prognóza taká, že FTM môže narásť 2x až 3x.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre