Ethereum na koni – 15% zisk za tri dni! Bude nasledovať Bitcoin breakout nad 10k?

1

Zdá sa, že kryptomeny prenechali po halvingu prvé miesto akciám, ktoré za posledné týždne aj napriek kríze vytvorili niekoľko vyšších vrcholov. Trh s kryptomenami sa za ten čas stabilizoval a je tu jeden coin, ktorý v poslednej dobe púta veľa pozornosti. Je ním staré dobré Ethereum, ktoré za tento týždeň spravilo zisk 15% a z ceny 200 $ sa dostalo na súčasných 235 $.

Využitie Ethereum siete sa blíži maximu – Je to požehnanie alebo kliatba?

200 $ – kľúčová hladina pre Ethereum

Ide o dlhodobú rezistenciu a Ethereum má veľké problémy prekonať ju. Každý pohyb nad 200 $ nakoniec skončil dumpom. Ether však v roku 2020 ukazuje svoju silu a s blížiacim sa updatom na Ethereum 2.0 ho nakupuje stále viac ľudí. Navyše, záujem oň majú aj inštitúcie. Po Bitcoine doň prúdi najviac investícií.

Ethereum je tento rok veľmi silné a zisky vytvára dokonca aj proti Bitcoinu. Postupne sa otáča do UPtrendu, čo dokazuje aj rallye z tohto týždňa.

[gallery columns="2" size="medium" ids="52100,52101"]

JPMorgan dostáva pokutu za nelegálne obchodovanie s kryptomenami

Dáva Ethereum signál k nákupu Bitcoinu?

Ethereum sa v posledných dňoch stalo motorom trhu. Traderi teraz začínajú špekulovať, či podobným spôsobom zareaguje aj Bitcoin. Mnoho obchodníkov očakáva prekonanie magických 10 000 $. Končí týždeň a nedeľa je často rozhodujúci deň.

Bude veľmi zaujímavé sledovať, ako Bitcoin zareaguje. Zajtra okolo polnoci očakávame zvýšenú volatilitu trhu, keďže sa uzatvára weekly svieca. Bitcoin má teraz skvelo nabehnuté.

[caption id="attachment_52102" align="aligncenter" width="1780"], Ethereum na koni – 15% zisk za tri dni! Bude nasledovať Bitcoin breakout nad 10k? 1D BTC/USD[/caption]
3.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
gerf654sgarf564

Mám rád ETH no aktuálne viac verím 33% ADE 🙂 ETH staking len pre vlastníkov 32ETH…. ADA bude delegovaný staking čo pritiahne viac aj malých investorov.