Tesla sa nachádza v korekcii
Tesla sa nachádza v korekcii. Zdroj: Shutterstock.com/Zigres

Tesla (TSLA) po otvorení tradičných trhov v USA klesla o viac ako 3 %. Ide o ďalšiu manipuláciu Elona Muska? Na Twitteri generálny riaditeľ Elon Musk pohrozil, že nemá problém predávať ďalšie akcie Tesly.

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Prečítaj si tiež – Elon Musk zvažuje predaj akcií Tesla v hodnote 25 miliárd dolárov – investuje opäť do BTC?

Tesla pokračuje v korekcii

Po dosiahnutí maxima 1 243 $ sa cena za akciu prepadla o zhruba 18 % v čase písania článku. Korekčná štruktúra zatiaľ neindikuje zastavenie a reverziu, no práve naopak, pravdepodobne bude najbližšie obdobie pokračovať. Trh bol na svojom maxime už vo vysokej prekúpenosti a potreboval vychladnúť.

TSLAUSD. Zdroj: TradingView
TSLA/USD. Zdroj: TradingView

Z dlhodobého hľadiska však môžeme vidieť, že trend ostal nezmenený a hlavný support sa nachádza pomerne ďaleko od trhovej ceny. Rastúci trend korekciami testoval vždy predošlé maximum, čo je v tomto prípade hodnota 905 $. Je teda možné, že cena pôjde znovu otestovať tento support.

Mohlo by ťa zaujímať – Kedy a na akej cene môže skončiť súčasný rastúci cyklus BTC?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre