Bitcoin altcoiny prepad
Bitcoin altcoiny prepad, zdroj: www.shutterstock.com/FrameChina

Bitcoin počas nočných hodín znovu „neposlúchal”. Zo 66 000 USD klesol o niekoľko tisíc a na odpor narazil až na hladine 58 000 USD. Korekcia sa veľmi podobá tej, ktorú sme mali na trhu v septembri.

Bitcoin stratil, avšak nie nádej na pokračovanie rastu

To, že si Bitcoin posledné hodiny odpísal pomerne značnú časť svojej hodnoty, neznamená nič zlého. V minulosti počas bull marketu sme mohli byť svedkami aj väčších poklesov. Iba počas septembra tohto roka Bitcoin spadol z približne 50 000 USD na 40 000 USD a následne za rovnako dobu ako spadol, sa aj vrátil na pôvodné hodnoty a dokonca prekonal aj historické maximum.

Žiadny trh nemôže rast večne bez korekcie. Aktuálne zaváhanie na trhu nemusí ešte znamenať, že treba predávať kým sa dá, lebo bude horšie. Na 60 000 USD máme na grafe silný support, ktorý zatiaľ odoláva a Bitcoin sa až na ranný rýchly fake out pohyb drží nad touto hladinou.

Bitcoin spadol na support
Bitcoin spadol na support, zdroj: tradingview.com

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Čo teraz?

Aktuálne vidíme na trhu veľkú bullish reakciu práve od supportu na 60 000 USD. Začína sa nám tak vytvárať pattern „V”, teda dno v tvare V, ktoré indikuje otočenie trendu a návrat do rastúcej štruktúry, ktorá je práve nad supportom.

Prečítaj si aj našu veľkú analýzu na Bitcoin: Analýza BTC – aký je v súčasnosti najviac medvedí scenár pre najbližšie dni?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre