Edward Snowden
Edward Snowden. Zdroj: Google

Ak sledujete trh kryptomien na dennej báze, určite ste postrehli práve prebiehajúcu mániu okolo psích meme coinov. K situácii sa vyjadril aj Edward Snowden, známy z odhalenia jednej z najväčších svetových káuz.

Prečítaj si tiež: Toto je 5 najziskovejších kryptomien tohto roka – Neuveríte, aké mince sa tu nachádzajú!

Edward Snowden vs. Shiba Inu

Na trhu sa začínajú objavovať názory, ktoré vyslovene varujú obchodníkov a investorov pred projektom Shiba Inu. Je ním aj Edward Snowden, ktorý je presvedčený, že čas SHIB-u sa skončil. Vo svojom najnovšom príspevku na twitteri dokonca vyzval ľudí, aby okamžite vybrali zisky z tohto projektu.

Mohlo by ťa zaujímať: O Dogecoin sa zaujíma viac ľudí ako o Bitcoin – Google trends

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Ruky preč od Shiba Inu

Október bol v znamení psej kryptomeny, o tom niet pochýb. Zabijak Dogecoinu sa dokázal po 826 % zhodnotení dostať až do TOP 10 kryptomien podľa celkovej trhovej kapitalizácie. Snowden sa vyjadril, že mu je absolútne jedno, že ľudia kupujú takýto odpad. Upozorňuje však ľudí, ktorí predali cenné veci a pozastavili iné projekty, len aby si mohli kúpiť Shibu. A to môže byť veľmi nebezpečné.

V každom prípade, dopyt neutícha. Ľudí pochytil ešte väčší ošiaľ, keď si prečítali správy o tom, ako niekto nakúpil token SHIB v hodnote 8 000 dolárov a po roku mal na účte 5,7 miliardy. Tento stav však nemôže trvať večne.

CEO spoločnosti Galaxy Digital, Mike Novogratz, pred nedávnom na svojom twitteri prirovnal SHIB k Muskovej spoločnosti Tesla. Podľa neho majú niečo spoločné. Obe lákajú nových hráčov vo svete kryptomien a z toho najviac profitujú.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Hromzo

Mna uspokojila tato odpovec v komentaroch
– Why are people paying gas for Shib? Use Binance. Doge continues to increase circulation by the minute, Shib burns & lowers their circulation. Shib is what Doge wishes they were. Doge is on archaic bitcoin blockchain. Works for bitcoin due to finite, not for unlimited supply.

Hromzo

Najvacie mnozstvo doge drzia scamery… nie whales…

SHIB

52 týždňové minimum SHIB bolo 0,00000510. Investícia 1000$ pri tejto hodnote, by mala hodnotu dnes 13725$ ??? Neporovnateľné s investíciou do BNB 0,08$ dnes 535$, SOL 1,5$ dnes 190$. Snowden asi plače, že nenastúpil.