O Dogecoin sa zaujíma viac ľudí ako o Bitcoin – Google trends

Kategorie: Novinky
Dogecoin dosiahne 50 centov
Dogecoin dosiahne 50 centov. Zdroj: Shutterstock.com/Gaston Cerliani

V USA oveľa viac ľudí na Google platforme vyhľadávalo informácie o Dogecoine ako o Bitcoine. Dokonca aj druhá psia kryptomena Shiba Inu sa nachádza na 4. mieste. Má vôbec Dogecoin potenciál?

Dogecoin je tento rok približne dvojnásobne viac vyhľadávaný na Google ako Bitcoin. Na 3. mieste skončila kryptomena Ethereum a hneď za ňou je ďalší psí coin Shiba Inu. Tento fenomén psích coinov ovládol prakticky celý internet. Nedávno sme informovali, že Shiba Inu je ešte viac ziskovejšia kryptomena ako Bitcoin. Psie kryptomeny nevalcovali rebríček iba ziskov na burze, ale aj Google trends.

Má Dogecoin budúcnosť?

Bacancy Technology

Google trends kryptomeny a Dogecoin, zdroj: Bacancy Technology

Ťažko povedať, či tento rastúci trend bude pokračovať. Pokiaľ ľudom tieto kryptomeny budú dávať zmysel, tak určite majú potenciál. Zatiaľ to ale vyzerá iba na sezónny hype, aký sme v kryptomenách za posledných 6 rokov zažili minimálne 3-krát. Napríklad ICO mánia či DeFi bublina.

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Podobné meme projekty v tej dobe urobili aj 10 000 % zhodnotenie za mesiac a teraz sa o nich ani nevie, že existovali. Preto riskovať svoj kapitál do projektov, ktoré sú postavené iba na meme svete a neriešia reálne problémy ľudí, ako napríklad Ethereum, môže byť veľmi veľký risk.

Prečítaj si aj: Éra shitcoinov? Dogelon Mars dosiahol za posledný mesiac zisk 4 000 %!