Hodnota Shiba Inu narástla, zdroj: shutterstock.com/Autor: Morgan Ph

Fenomén kryptomenového sveta Shiba Inu prepísal históriu najziskovejších aktív na svete. A to dokonca nejde ani o podvod. Samozrejme, o cieľoch tohto projektu môžeme diskutovať hodiny, v každom prípade aktuálne už deviata najznámejšia kryptomena urobila za posledný rok 100 000 000 % zhodnotenie.

Môže sa to na prvý pohľad zdať ako trol, či ďalší podvod, ktorý iba láka ľudí, aby investovali. Ani jedno nie je pravda. Kryptomena Shib Inu je prakticky z technického pohľadu rovnaká kryptomena ako Bitcoin či Ethreum. Má svoj blockchain, sieť, používateľskú základňu, dá sa obchodovať na veľkých burzách a komunita tejto minci narastá. Zakladateľ je ale podobne ako v prípade BTC neznámy. Shiba Inu pôvodne mal byť ako alternatíva k Dogecoinu, ktorý začínal byť veľmi zmanilupovaný miliardárom Elonom Muskom cez svoje tweety. Komunita tak prešla postupne na alternatívnu menu Shiba Inu.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Shiba Inu môže ďalej rásť!

Prostredníctvom petície, ktorú vytvorila komunita, možno bude token zalistovaný aj na Robinhood burzu. Ťažko povedať, či sa tak reálne stane. V každom prípade, už teraz je na veľkých burzách ako Coinbase či Binance. Hlavne vďaka zalistovaniu na tieto burzy psia kryptomena posledné mesiace rástla.

Shib Inu graf
Shib Inu graf, zdroj: tradingview.com

Prečítaj si aj: Počet hodlerov Shiba Inu prekonal hranicu 800 000 – patríš k nim aj ty?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre