Spoločnosť Ubisoft
Spoločnosť Ubisoft. Zdroj: Shutterstock, Pe3k

Ak si fanúšikom herného priemyslu, zrejme ti netreba špeciálne predstavovať spoločnosť Ubisoft. Ide o jedného z najväčších gigantov v tomto sektore. Spoločnosť ide s dobou. Začne sa špecializovať na blockchainové hry.

Mohlo by ťa zaujímať: Kryptomena Shiba Inu urobila za posledný rok 100 000 000 % zhodnotenie

Ubisoft a blockchainové hry

Ubisoft je spoločnosť, ktorá stojí za hernými projektami ako napríklad Assassin’s Creed, Far Cry a mnoho ďalších. Tieto herné tituly zarobili obrovské stámilióny USD. Spoločnosť sa však po novom ide zameriavať na blockchain. S touto myšlienkou ako prvý prišiel generálny riaditeľ spoločnosti Yves Guillemot. Vývojári už usilovne pracujú na novej platforme, zatiaľ sú však iba na začiatku.

Ku plánovanému projektu sa vyjadril aj finančný riaditeľ Frédérick Duguet:

„Blockchain umožní viac play-to-earn projektov, ktoré zabezpečia väčšiemu počtu hráčov skutočne zarábať na obsahu. Spolupracujeme s mnohými malými spoločnosťami, ktoré sa venujú problematike blockchainu. Začíname chápať know-how, a to je cestou pre náš cieľ – byť kľúčovým hráčom na trhu v danej oblasti.“

Prečítaj si aj: Počet hodlerov Shiba Inu prekonal hranicu 800 000 – patríš k nim aj ty?

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Najväčší konkurent, spoločnosť Valve, to Ubisoftu celkom výrazne zjednodušil. Spoločnosť Valve zakázala všetky hry a obsah, ktorý sa týka blockchainukryptomien na svojom populárnom trhu Steam.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre