Ďalší úspech pre Binance! – Burza dostala zelenú na obchodovanie s kryptomenami v Taliansku!
Ďalší úspech pre Binance! – Burza dostala zelenú na obchodovanie s kryptomenami v Taliansku! ,zdroj: www.shutterstock.com/salarko

Binance získala súhlas od talianskeho finančného regulátora, aby mohla pôsobiť ako poskytovateľ kryptomenových služieb v krajine.

Binance mieri už aj do Talianska!

Kryptomenová burza Binance koncom minulého týždňa oznámila, že Binance Italy oficiálne získala regulačný súhlas ako poskytovateľ kryptomenových služieb. Spoločnosti sa to podarilo vďaka registrácii u Organismo Agenti e Mediatori (OAM), čo bolo v súlade s tým, ako si to vyžaduje legislatíva o kryptomenách či digitálnych aktívach v Taliansku.

V oznámení sa uvádza:

Právoplatná registrácia spoločnosti Binance v Taliansku odteraz umožňuje burze ponúkať kryptomenové produkty svojim verným zákazníkom na území Talianska.

Mohlo by ťa zaujímať: Graf na dnes: benzín opäť zdražel

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku

Najväčšia kryptoburza expanduje po EÚ

Začiatkom tohto mesiaca kryptoburza taktiež uviedla, že úspešne získala súhlas od francúzskeho finančného regulátora Autorité des marchés financiers (AMF). Francúzsko teda povolilo pôsobiť tejto spoločnosti ako registrovaný poskytovateľ služieb digitálnych aktív.

Changpeng Zhao (CZ), zakladateľ a generálny riaditeľ burzy, sa k tomu vyslovil nasledovne:

Transparentná, jasná a efektívna regulácia je nevyhnutná pre bežné narábanie s kryptomenami. Naša spoločnosť vždy umiestňovala svojich používateľov na prvé miesto a vďaka opatreniam, ako je implementácia registra, si môžu byť istí, že naša platforma patrí medzi tie najbezpečnejšie a najdôveryhodnejšie na celom svete.

Čítaj ďalej: Ziskovosť Etherea klesla na 2-ročné minimum

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance