Bitcoin prerazil rezistenciu bočného pohybu
Bitcoin prerazil rezistenciu bočného pohybu. Zdroj: Shutterstock.com/Kevin McGovern

Bitcoin sa nedávno dostal cez rezistenciu bočnej štruktúry, ktorá bola aktuálna 2 týždne a podarilo sa mu dosiahnuť maximum 32 200 $. Je však dosť možné, že tento rastúci trend bude iba krátkodobý a nebude pre dlhodobý trend významný. Kde sa nachádza target a hladiny najbližších rezistencií?

Posledný týždeň sme si ukazovali aký target sledovať v prípade, že cena prerazí rezistenciu sideway pohybu. Najbližší target je zóna okolo 33 000 $, čo znamená, že rast sa blíži ku koncu. Tento target vyplýva z rezistencie lokálnych maxím korekčného legu, v ktorom sa cena nachádza.

Bitcoin prekonal bočný pohyb
Bitcoin prekonal bočný pohyb. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Bitcoin dominancia pokračuje v raste – altcoiny sú v strate

Bitcoin prekonal rezistenciu

Trhová cena by mohla ísť teoreticky vyššie vtedy, ak by bol rast sprevádzaný narastajúcimi objemami. Tie síce narástli, no zatiaľ to nie je nič výnimočné. Navyše, RSI je z krátkodobého hľadiska v prekúpenej zóne a čoskoro dosiahne na rezistenciu, čo znamená, že formácia lokálneho maxima sa blíži.

Z dlhodobého hľadiska ostávam stále bullish a zo strednodobého hľadiska bearish. On-chain metriky poukazujú na možnosť pokračujúcej korekcie, ktorá by mohla trvať niekoľko ďalších mesiacov. Samotný graf tomu napovedá tiež a je potrebné si uvedomiť, že zatiaľ nenastal žiaden signál reverzie trendu.

Mohlo by ťa zaujímať: Čaká nás zelený jún? Tento mesiac bol väčšinou pre Bitcoin ziskový

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance