Zakladateľ Binance CZ: Diverzifikujte svoje investície!
Zakladateľ Binance CZ: Diverzifikujte svoje investície! ,zdroj: www.shutterstock.com/wsf-s

Changpeng Zhao, generálny riaditeľ Binance, najväčšej a najznámejšej kryptomenovej burzy na svete na Reddite diskutoval o rôznych témach vrátane investičných stratégií, ktoré sám praktizuje, ale, samozrejme, nikomu nič neodporúča.

Čo hovorí majiteľ Binance?

44-ročný majiteľ najväčšej kryptomenovej burzy je podľa Forbes v súčasnosti 19. najbohatším človekom na svete s čistou hodnotou 17,4 miliardy dolárov a najbohatším človekom v „kryptomenovom svete“.

Mohlo by ťa zaujímať: Portugalsko, ktoré lákalo svojou „crypto-friendly“ politikou, mení kurz

Viete, z hľadiska investícií nie som tým najlepším príkladom, pretože osobne nediverzifikujem. Za iných okolností by som však diverzifikoval, je to dobrá stratégia. Ja som však ponorený iba do Binance. Všetko vlastním v kryptomenách ako BNB či BTC. Svoju Binance kartu používam všade, kam idem,“ povedal Zhao.

V rozsiahlej diskusii Zhao odpovedal na rôzne otázky vrátane rozhodnutia Binance obchodovať s kryptomenou LUNA napriek jej kolapsu alebo to, ako Binance nakladá s finančnými prostriedkami svojich používateľov.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

CZ odpovedal ešte na niekoľko otázok

A prečo Binance obnovil obchodovanie s tokenom LUNA?

Nakrátko sme museli pozastaviť obchodovanie, keďže validátori pozastavili blockchain, čo ako už viete, spôsobilo veľa problémov,“ odpovedal Zhao.

Nezabúdajte, že nikdy nikto nikoho nenúti nakupovať a obchodovať aktíva len preto, že obchodovanie je dostupné. Vždy existujú kupujúci s vysokou toleranciou rizika. Trh je sám osebe neutrálny,“ dodal Zhao.

Pokiaľ ide o prostriedky investorov na najväčšej kryptoburze na svete podľa objemu, Zhao objasnil, že sa nikdy nemiešajú s finančnými prostriedkami spoločnosti. V prípade akéhokoľvek bankrotu alebo podobnej udalosti sľúbil, že „finančné prostriedky budú vždy v prvom rade vrátené najskôr používateľom“.

Čítaj ďalej: 5 TOP spôsobov, ako pasívne zarábať na kryptomenách

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance