Cardano raketovo rastie
Cardano raketovo rastie. Zdroj: Shutterstock.com/leksiv

Cardano patrí medzi najaktívnejšie blockchainové projekty. Popularita ekosystému neustále rastie a začína vzbudzovať záujem aj medzi politikmi v Európskom parlamente.

Cardano vzbudzuje veľký záujem

Poslanec Európskeho parlamentu Stefan Berger sa pred pár dňami stretol s generálnym riaditeľom nadácie Cardano Frederikom Gregaardom. Berger po tomto významnom stretnutí nešetril chválou. Cieľ nadácie ekosystému je pritom pomerne prekvapivý. Chcú sa podieľať na najväčších blockchainových projektoch v EÚ. Ak sa im to podarí, pôjde o obrovský úspech.

Bolo mi skutočným potešením navštíviť Európsky parlament a diskutovať s politikmi ako Stefan Berger. Je to vášnivý a angažovaný politik, ktorý mi kládol samé inteligentné otázky. Cardano je pripravené podporovať rozvoj blockchainových aplikácií v celej EÚ,“ uviedol Gregaard.

Stefan Berger sa po stretnutí vyjadril, že Cardano považuje za najperspektívnejší blockchainový projekt.

Cardano je raketou v krypto-priestore, len tak ďalej,“ dodal politik.

Prečítaj si tiež: Warren Buffett bude vo veľkom podporovať túto kryptomenu. Pripravte sa na masívny rast!

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

ADA reaguje masívnym rastom

Natívna kryptomena ADA dokázala za posledných 7 dní vzrásť o viac ako 12,5 %. V čase písania tohto článku sa jeho cena pohybovala na úrovni 0,4048 doláru.

Podľa analytickej spoločnosti Santiment je token ADA výrazne podhodnotený. Jeho cena sa totiž nachádza na najnižšej relatívnej pozícii v porovnaní so svojou realizovanou hodnotu od januára 2019. V minulosti tento ukazovateľ naznačoval rastúci trend, ktorý bol potvrdený takmer 100 % zhodnotením tokenu ADA.

Stále však nie je jasné, či bude tento rast pokračovať. Projekt budú poháňať najmä fundamentálne správy. Hoskinson uviedol, že sa v novembri môžeme tešiť na niečo špeciálne. Prvé dohady naznačujú, že sa ekosystém odhodlá spustiť svoj vlastný stablecoin. Zatiaľ to však nebolo potvrdené.

Čítaj ďalej: Aktuálne: Hlasovanie o znížení a zmene daní z kryptomien sa odkladá na stredu o 11:00

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance