Warren Buffett
Warren Buffett. Zdroj: Shutterstock.com/hamdanjaz

Warren Buffett patrí k známym odporcom kryptomien. O to prekvapujúcejšia je jeho podpora brazílskej blockchainovej banky NuBank. Podľa najnovších správ bude táto banka masívne podporovať známy kryptomenový projekt.

Warren Buffett nepriamo podporí Polygon

Spoločnosť NuBank oznámila spustenie digitálneho tokenu s názvom Nucoin, ktorý bude pracovať na technológií „Supernets“, ktorú vyvíja ekosystém Polygon. Ide o projekt, ktorého cieľom je zjednodušenie vývoja reťazcov. NuBank ťaží najmä z masívnej podpory gigantickej spoločnosti Berkshire Hathaway, ktorej majiteľom nie je nik iný, ako legendárny investor Warren Buffett.

Z tejto novej spolupráce začína výrazne ťažiť aj natívny token MATIC, ktorý dokázal vyrásť o 6,5 % za necelé 4 dni. Pozitívne fundamentálne a technické ukazovatele naznačujú, že by sa tento rast nemusel zastaviť.

NuBank plánuje uviesť na trh digitálny token NuCoin v prvej polovici roka 2023. Tento token bude slúžiť pre program odmeňovania našich verných zákazníkov, ktorí budú mať ďalšie výhody a zľavy,“ uvádza sa v oficiálnom vyhlásení banky.

Prečítaj si tiež: Zakladateľ BitMEXu Arthur Hayes: „Konkurencia nikdy neporazí Ethereum. Majú iba plné ústa rečí.“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

MATIC/USD
MATIC/USD denný TF. Zdroj: TradingView

MATIC môže výrazne rásť

Dôležité oznámenie o spolupráci Polygonu a NuBank pozitívne ovplyvňuje natívny token MATIC. Technická analýza tejto kryptomeny naznačuje prítomnosť tzv. „býčej vlajky“. Ak by sa cena tokenu MATIC dokázala vymaniť z klesajúceho pásma, môžeme očakávať masívny pohyb smerom nahor.

Do konca roka 2022 a začiatku roka 2023 by sme v prípade tohto projektu mohli vidieť až 100 % rast.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance