Cardano plánuje ďalšie projekty
Cardano plánuje ďalšie projekty. Zdroj: Shutterstock.com/karnoff

Zakladateľ ekosystému Cardano Charles Hoskinson svojich fanúšikom informoval, že sa v novembri majú pripraviť na niečo špeciálne. Čo tým myslel?

Chystá Cardano ďalší projekt?

Hoskinson patrí k najaktívnejším osobnostiam vo svete kryptomien, pričom častokrát komentuje aj konkurenčné projekty. Vo svojom najnovšom príspevku na Twitteri zverejnil populárny animovaný GIF obrázok s textom „Good News Everyone“, čo značí, že nás čaká nejaká pozitívna udalosť. Nič konkrétne však Hoskinson ďalej nedodal.

Komunita blockchainu Cardano je však v tomto prípade netrpezlivá. V septembri bol spustený dlho očakávaný hard-fork Vasil, ktorý však zatiaľ nepriniesol požadované výsledky. Token ADA nedokázal výraznejším spôsobom vzrásť. Hoskinson počas nedávneho rozhovoru s YouTuberom Benom Armstrongom uviedol, že sa sieť aktuálne nachádza vo „fáze vyčkávania“.

Prečítaj si tiež: „Nakupujem len Bitcoin. Odporúčam to aj vám,“ upozorňuje známy investor Kevin O’Leary. Prečo varuje pred altcoinmi?

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Cardano plánuje v najbližších mesiacoch spustiť dôležité spolupráce v oblasti blockchainových mostov a certfikácií. Hoskinson osobne považuje za najvýraznejší úspech vstup siete do sektoru GameFi a NFT.

Do nášho priestoru to prinieslo veľa nových a šikovných ľudí,“ uviedol Hoskinson.

Zakladateľ Cardana pred nedávnom skritizoval komunitu blockchainu Ripple, ktorá neustále útočí na americký SEC.

Nechceme ísť cestou obviňovania celej vládnej agentúry z trestnej činnosti. Namiesto toho, aby sa sieť zamerala na získavanie potrebných spojencov, podnecuje rozkol,“ dodal Hoskinson.

Ste fanúšikom kryptomeny Cardano? O svoj názor sa môžete podeliť v komentároch nižšie.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance