Cardano na vlne inovácií
Sieť Cardano. Zdroj: Shutterstock, Spyro the Dragon

Sieť Cardano prežíva zrejme jedno z najúspešnejších období vo svojej histórií. Síce sa spustenie inteligentných kontraktov nezaobišlo bez problémov, úspech sa napriek tomu dostavil. Podľa populárneho influencera a kryptoanalytika Coin Bureau, budeme svedkami najväčšej inovácie od spustenia ETH.

Prečítaj si tiež: Cardano oznamuje významnú spoluprácu so špičkovým tímom vývojárov.

Cardano spustí masívnu vlnu inovácií

Coin Bureau je presvedčený o obrovskom úspechu Cardana, ktoré spustí vlnu masívnych inovácií, ktoré budú pripomínať časy začiatkov siete ETH. Obrovské príležitosti prichádzajú najmä pre decentralizované aplikácie, ktoré zažívajú boom spojený s neustálym vývojom.

ADA/BUSD
ADA/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

„Aktuálne sme na pokraji ďalšej explózie v oblasti kryptoinovácií, aké sme nevideli od spustenia Etherea v roku 2015, a tí ktorí sa zapoja, budú mať najväčší úspech a profit.”

Cardano je jedinečné najmä vďaka stakingu, ktorý z tohto projektu robí jednu z najviac decentralizovaných kryptomien na celom trhu.

„Odmeny za staking klesajú, ak je v jednom poole príliš veľa Cardana. To v podstate podporuje decentralizáciu.”

Aktuálne sa odmeny pre užívateľov, ktorí sa rozhodli pre staking ADA, pohybujú na úrovni 4,5 % ročne. Neexistuje však žiadna možnosť uzamknutia. Aj to je dôvodom, prečo sa až 70 % celkovej ponuky ADA stakuje. Cardano je vďaka tomu najvyššie hodnoteným blockchainom z hľadiska aktívnych vkladov.

Môže ťa zaujímať: Cardano Summit 2021 sa blíži – očakáva sa odhalenie obrovských rozmerov!

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Dvojsečná zbraň?

„Cardano má viac ako 1,6 milióna používateľov a jeho komunita je zrejme tou najaktívnejšou na trhu. Je to neuveriteľné, no zároveň aj veľmi nebezpečné, najmä pre vývojárov, pretože vedia, že ich DApps v žiadnom prípade nezvládne takýto nátlak návštevnosti.”

Aj z tohto dôvodu je väčšina nových projektov a aktualizácií v sieti Cardano najprv dôkladne otestovaná v záťažových testoch.

Samotné video si môžete pozrieť tu:

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre