Blíži sa summit Cardano
Token ADA. Zdroj: Shutterstock, Shivak Ghale

Cardano čerstvo po spustení dôležitej aktualizácie Alonzo ohlasuje, že pripravuje veľké a významné spolupráce.

Môže ťa zaujímať: Cardano spúšťa smart kontrakty po úspešnom hard forku

Cardano útočí

Sieť Cardano konečne umožňuje využívanie inteligentných kontraktov, ktoré priniesla dôležitá a najmä dlho očakávaná aktualizácia Alonzo. Teraz sa všetka pozornosť upriamuje práve na to, čo sa bude so sieťou diať v najbližších mesiacoch.

ADA/BUSD
ADA/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Práve s touto špekuláciou sa pohráva aj Sidney Vollmer, vedúci oddelenia komunikácie pre nadáciu Cardano Foundation. Chystá sa niečo veľké a prevratné?

„Nechcem sa chváliť, ale niektoré z partnerstiev, ktoré oznámime na blížiacom sa Cardano summite, vyrazia ľuďom dych. Naozaj som vďačný za to, že som súčasťou tejto spoločnosti a že máme možnosť zmeniť svet k lepšiemu.”

Už viackrát sme boli svedkami takýchto nepodložených informácií a vyjadrení rôznych ľudí, v prípade ADA to však neplatí.

Prečítaj si tiež: Analýza BTC – trhová cena je na rezistencii, dokáže ju prekonať?

Ak chceš nakúpiť Bitcoin, Ethereum či iné kryptomeny, jednoznačne odporúčame využiť služby burzy Binance. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky.

Bude sieť profitovať z nových partnerov?

Veľká konferencia sa uskutoční už počas nasledujúceho víkendu 25. – 26. septembra. Bude to v podstate kombinácia živých aj virtuálnych meetingov.

Každopádne je potrebné pozrieť sa na všetko zo širšieho uhla. ADA sa dostáva do bodu, že dokáže prakticky využívať všetky možnosti ako jeho najväčší konkurent Ethereum. Na bližšie možnosti v sieti Cardano poukazuje aj portál cardanocrowd.com, podľa ktorého je aktuálne v sieti k dispozícií až 60 dApps na čele s NFT projektom Space Budz, peňaženky Nami a taktiež rôznych hier a protokolov.

Aj napriek bohatému využitiu musíme byť podľa marketingového riaditeľa IOG, Tima Harrisona, opatrní a trpezliví. Naplnenie ekosystému potrvá určitú dobu.

„Pozorovatelia Cardana možno očakávajú, že hneď po aktualizácií bude k dispozícií sofistikovaný ekosystém DApps pre spotrebiteľov. Treba byť však trpezlivý.”

Ani ETH nemalo k dispozícií všetko a hneď. ADA má teda pred sebou ešte dlhú cestu.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre