Cardano v akumulačnej zóne. Zdroj: Shutterstock.com/Spyro the Dragon

Cardano sa nachádza v sideway štruktúre po úspešnom prerazení rezistencie predošlej korekčnej štruktúry. Cena momentálne formuje potenciálny 123 bottom formation pattern, ktorý však ani zďaleka nie je potvrdený. Cena stále drží predošlé minimum a pokračuje bokom. Aké hladiny je potrebné sledovať?

Ak ADA neudrží bod 3, ďalšími supportami budú hladiny 1,20 $ a 1,00 $. Pod tie by už cena nemala spadnúť. Celú túto zónu však považujeme za akumulačnú a to aj v prípade, že spadneme na spomínané supporty. Podobne ako pri Bitcoine, aj tu platí, že skutočný rast môže prísť až neskôr.

Cardano v akumulačnej zóne
Cardano v akumulačnej zóne. Zdroj: TradingView

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 50 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko len od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si tiež – Ekosystém Cardano – blockchain s najvýraznejšou vývojovou aktivitou za rok 2021

Cardano v akumulačnej zóne

Ak sa cene podarí udržať bod 3, tak v prvom rade nás bude zaujímať rezistencia na hladine bodu 2 na hodnote 1,60 $. Pokým cena neprekoná tento bod, nebude sideway pohyb definitívne ukončený. Stále teda cena pokračuje sideway a nevieme, kedy bude táto štruktúra ukončená, kým k tomu reálne nedôjde.

Z hľadiska technickej analýzy je pásmo 1,45 $ až 1,00 $ veľmi silné supportné pásmo a v prvej polovici roku 2021 sa prevažne obchodovalo práve na tomto intervale. Preto je dosť možné, že Cardano je z dlhodobého hľadiska na dne, respektíve blízko dna. Kým však nastane reálny rastúci trend, môže to ešte značnú dobu potrvať.

Mohlo by ťa zaujímať – Predajcovia sú podľa tejto metriky vyčerpaní – začne Bitcoin znovu rásť?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre