Burza Kraken podporuje ETH
Burza Kraken. Zdroj: Shutterstock, Vladimir Kazakov

Burza Kraken prispela výraznou čiastkou 250 000 USD na podporu projektu ETH 2.0. Táto finančná pomoc je určená najmä pre plynulosť a pokračovanie rozpracovaných technických vylepšení.

Prečítaj si tiež: 3 dôležité udalosti, ktoré budú tento týždeň hýbať s trhom – Spustia veľkú korekciu?

Zaslúžená podpora pre ETH 2.0

Generálny riaditeľ burzy Kraken vidí v očakávanom prechode Etherea na model Proof-of-Stake obrovský potenciál. Podľa neho je veľmi dôležité, aby sa všetci podieľali na podpore projektu Ethereum 2.0.

„Sme presvedčení, že je našou povinnosťou investovať do vývojárov open-source, ktorí pracujú na vývoji novej generácie kryptomien. Sme nadšení, že môžeme spolupracovať s nadáciou Ethereum Foundation, aby sme dokázali zabezpečiť, že sa vývojári dostanú k finančným prostriedkom od zainteresovaných strán z rôznych okruhov.“

Nová generácia kryptomien

Jednou z najočakávanejších udalostí krypto sveta je bezpochyby spustenie siete Ethereum 2.0. Zdá sa však, že sa dočkáme aj mierneho omeškania. V hre je totiž veľa práce a málo času. Podľa posledných vyjadrení sú vývojári v plnom prúde.

StormGain

Môže ťa zaujímať: Ethereum napreduje, ale konkurencia nespí – Cardano a Polygon predstavujú silných súperov

Finančná podpora od burzy Kraken prichádza v najlepšom možnom čase. Tieto prostriedky by mali byť rozdelené do jednotlivých vývojárskych tímov.

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzujeme 90 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Vyjadrením prispela aj výkonná riaditeľka Ethereum Foundation Aya Miyaguchi:

„Toto spoločné úsilie pre podporu jednotlivých tímov a vývojárov je skvelým príkladom pre celú krypto komunitu.“

Burza Kraken je známa svojimi štedrými darmi pre krypto inštitúcie. Poslednou výraznou podporou zo strany burzy bol obohatený projekt Gitcoin.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.