microstrategy btc Zdroj: Shutterstock.com/viewimage
microstrategy btc Zdroj: Shutterstock.com/viewimage

MicroStrategy opäť nakúpila ďalšie Bitcoiny, pričom spoločnosť do svojho portfólia pridala 3 907 BTC.

Podľa formulára 8-K, ktorý bol v utorok zverejnený americkou komisiou pre cenné papiere a burzu, MicroStrategy medzi 1. júlom a pondelkom 23. augusta zvýšila svoje držby Bitcoinov o 3 907 BTC.

Podanie SEC tiež odhalilo, že spoločnosť MicroStrategy nakupovala za cenu v priemere 45 294 dolárov za Bitcoin.

Mohlo by ťa zaujímať – Výzva na zníženie dane z kryptomien – Slováci začali s petíciou

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

StormGain

Microstrategy vlastní už takmer 109 000 BTC

Vďaka svojmu poslednému nákupu má spoločnosť Michaela Saylora v súčasnosti až 108 992 BTC. To stálo spoločnosť približne 2,918 miliardy dolárov za priemernú cenu približne 26 769 dolárov za mincu.

Pri obchodovaní s Bitcoinom nad 49 000 dolárov má bitcoinový podiel spoločnosti hodnotu viac ako 5,3 miliardy dolárov.

Prečítaj si taktiež analýzu nielen Bitcoinu – Analýza BTC, ETH, BNB, LTC – Zastavil sa rastúci trend?

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.