Polkadot a daľšie kryptomeny
Polkadot a daľšie kryptomeny, zdroj shutterstock.com/Autor: AdriaVidal

Prinášame ďalší diel seriálu, kde hľadáme zaujímavé kryptomeny s potenciálom urobiť veľké zhodnotenie. Tentokrát sa pozrieme na mince, ktoré budú mať silný fundament a potenciál rastu v mesiaci november. Kryptomeny ako ETH alebo Polkadot prinášajú nasledujúci mesiac hneď niekoľko dôležitých fundamentov.

Polkadot – parachainové aukcie

Polkadot konečne oznámil dátum spustenia parachainových aukcií. Priebežne sa počíta so štartom 11. 11. 2021. Dátum sa ale môže zmeniť. Nový aukčný proces bude projektom prideľovať sloty na budovanie siete. Parachainy už veľmi úspešne bežia na sesterskej kryptomene Kusama.

Parachainové akcie umožnia vývojárom budovať svoje vlastné dApps. Celá sieť má delenie na:

Relay Chain – hlavná sieť, kde sa finalizujú transakcie.

Parachain – vlastný blockchain ukotvený v prenosovom reťazci.

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

dYdX – Potenciál zisku

dYdX je pomerne nová kryptomenová burza, ktorá je zároveň viazaná aj na vlastný coin dYdX. Cieľom dYdX je priniesť používateľom po celom svete decentralizovaný spôsob obchodovania na princípe spot tradingu. Burza okrem toho ponúka aj možnosti stop lossu a limit order. Niečo podobné žiadna iná konkurenčná DeFi burza v takomto rozsahu zatiaľ neponúka. Milovníci DeFi sveta sa tak konečne dočkali plnohodnotnej trading DEX burzy. dYdX ponúka okrem toho likvidity pool a ďalšie možnosti, ako si zarobiť.

Ethereum – môže prekvapiť

Každé kvalitné portfólium by malo mať kvalitné kryptomeny ako je napríklad Ethereum, alebo Bitcoin. Práve Ethereum za posledných 12 mesiacov prešlo veľkými zmenami. Dokonca dnes má tato kryptomena Altair update, ktorý znovu priblíži o krok ďalej úplný prechod na novú 2.0 verziu. Prípadný úplný prechod na novú verziu môže kompletne zmeniť kryptomenový svet, keďže väčšina mincí je práve na ETH sieti.

Prečítaj si aj: Prepad – Bitcoin klesol pod 60 000 dolárov, altcoiny klesli o 15 percent!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
3 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre