SEC schváli BTC ETF
SEC schváli BTC ETF. Zdroj: Shutterstock.com/P.Khamgula

Komoditný stratég agentúry Bloomberg Intelligence, Mike McGlone, sa domnieva, že je len otázkou času, kedy SEC schváli prvý fond BTC ETF v krajine. V utorok McGlone spomenul, že Kanada v apríli schválila bitcoinové ETF od spoločností 3iQ a CoinShares.

Zdôraznil, že kapitál prúdi z USA do kanadských inštitucionálnych kryptomenových produktov vrátane peňazí od spoločnosti Cathie Wood Ark Invest. Verí však, že zákonodarcovia v USA nebudú dlho zaostávať.

Prečítaj si tiež – Bitcoin analýza – Začal sa bear market, alebo ideme do hlbokej korekcie?

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

BTC ETF už v októbri?

McGlone tvrdí, že k tomu môže dôjsť potenciálne do konca októbra. Je názoru, že pravdepodobne to bude najskôr produkt krytý futures, a dodal, že by to otvorilo priestor pre obrovský príliv peňazí.

McGlone tiež zdôraznil najnovšiu správu agentúry Bloomberg Intelligence. V nej sa uvádza, že ceny BTC v tomto roku môžu dosiahnuť 100 000 dolárov, a že to bude spôsobené schválením ETF.

Krypto YouTuber Lark Davis zdieľal cenové predikcie od McGloneho. Poznamenáva, že na predchádzajúcich býčích trhoch v rokoch 2013 a 2017 došlo v posledných štvrťrokoch k obrovskému nárastu cien.

 

Začiatkom tohto mesiaca nadnárodná spoločnosť poskytujúca finančné služby, Fidelity Investments, lobovala u SEC za schválenie produktu obchodovaného na burze.

Mohlo by ťa zaujímať – Bitcoin dnes výrazne strácal na hodnote – Čo očakávať tento týždeň?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre