BTC SEC ETF . Zdroj: Shutterstock.com/kkssr
BTC SEC ETF . Zdroj: Shutterstock.com/kkssr

Americká Komisia pre cenné papiere a burzy SEC podľa expertov pravdepodobne schváli do konca októbra ETF BTC futures. Analytici Bloomberg naznačujú, že náhle stiahnutie návrhov ETF na ETH futures od VanEck a ProShares z minulého týždňa by mohlo vyvolať schválenie bitcoinového ETF.

„Rýchle stiahnutie návrhov spoločností VanEck a ProShares na ETF ethereových futures je dobrým znamením pre potenciálne ETF bitcoinových futures. Spustenie by mohlo prísť už v októbri,“ uviedli analytici.

Mohlo by ťa zaujímať – Investori bijú na poplach – blíži sa schválenie Bitcoin ETF, ktoré môže vyvolať bullrun!

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Schváli SEC ETF na BTC futures?

ETF bitcoinových futures ProShares je jedným z návrhov, ktoré pravdepodobne schváli americký regulátor cenných papierov. Najnovšia prognóza ETF bitcoinových futures prichádza krátko potom, čo správcovia aktív VanEck a ProShares náhle stiahli svoje žiadosti o ethereové ETF len dva dni po podaní papierov pre komisiu.

StormGain

Mnoho aplikácií ETF bitcoinových futures však stále zostáva aktívnych. Správcovia aktív ako Valkyrie, ProShares, Invesco a VanEck predložili začiatkom tohto roka podklady ETF bitcoinových futures.

Predseda SEC Gary Gensler nedávno naznačil, že SEC by mohol byť otvorený schvaľovaniu ETF bitcoinových futures.

Prečítaj si tiež – Krypto ETF je budúcnosť investovania. Aké sú možnosti prijatia v USA?

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.