Bubbletone sa hýbe míľovými krokmi vpred

BITmarkets BITmarkets

Bubbletone Blockchain zažíva naozaj úspešné ICO, keď ho vychváľujú do nebies analytici a rôzne ratingové spoločnosti. Všetci títo ľudia si pochvaľujú prístup a cieľ tejto spoločnosti, ktorá sa snaží zlepšiť telekomunikačné skúsenosti zákazníkov, ako aj operátorov. Bubbletone sa rozhodol, že už počas ICO pridá rôzne nové nástroje a pomôcky do svojej unikátnej mobilnej aplikácie. Robia to najmä kvôli tomu, aby si daná spoločnosť stále udržiavala pozíciu prvej decentralizovanej telekomunikačnej platformy, ktorá spája ekosystém mobilných operátorov, zákazníkov a poskytovateľov služieb. Cieľom je rovnako aj udržať cenu služieb čo najnižšie a zlepšiť aj medzinárodný roaming.

Bubbletone

Nie je určite žiadnym prekvapením, že Bubbletone aj s 18timi rokmi skúseností z tohto trhu, patrí medzi najväčších hráčov na trhu s telekomunikáciami, ktorý chcú sústavne inovovať daný sektor.

Spoločnosť vytvorila svoju vlastnú telekomunikačnú sieť a takisto poskytuje aj roaming a vlastnú messenger aplikáciu, s potenciálom zastrešiť až 1,2 miliardy cestujúcich ľudí po celom svete. Samotný Bubbletone vraj už má dohodnuté spolupráce v takmer 80 krajinách. Celkovo prejavilo záujem o túto aplikáciu už takmer 20 miliónov ľudí.

Bubbletone teraz venuje pozornosť najmä zdokonaľovaniu blockchainu vďaka čomu by mohli poskytovatelia telekomunikačných služieb bezpečne spolupracovať na medzinárodnej úrovni so svojimi zákazníkmi na zlepšení poskytovaných služieb bez potreby tretej strany. Partneri tejto platformy vedia zadarmo využívať platformu, ktorá umožní projektu vykonať až 10 000 transakcií za sekundu.

Bubbletone sa takisto snaží pomôcť menším operátorom, aby sa na trhu mohli presadiť proti celosvetovým veľmociam v tomto sektore. Aj tí budú mať totiž možnosť zverejniť svoje ponuky prostredníctvom siete danej spoločnosti, čím sa im znížia náklady a takisto nebudú nútení mať vybudovanú infraštruktúru po celom svete, ktorá je finančne ale aj technicky veľmi náročná.

Inovácie na každom kroku

Tým však Bubbletone rozhodne nekončí. Svojím zákazníkom chce pomôcť aj s neustálym a otravným menením SIM kariet. To sa spoločnosť pokúša úplne odstrániť prostredníctvom svojej aplikácie. Ak sa ľudia cestujúci po celom svete rozhodnú Bubbletone Mobile App využívať, budú si môcť zaplatiť za svoje balíčky za miestne ceny a nebudú si pritom musieť meniť SIM karty.

Roaming-free SIM, ako sa táto inovácia nazýva, sa už teraz testuje v USA alebo Európe. To však nie je všetko. Bubbletone si uvedomuje, že svojim zákazníkom musí poskytnúť ešte viac. O to sa táto spoločnosť pokúsi poskytovaním služieb, medzi ktoré patria napríklad výučba cudzieho jazyka alebo hudba.

Navyše sa zákazníci budú môcť cítiť oveľa bezpečnejšie vďaka novým prvkom, ktoré majú byť implementované do Bubbletone aplikácie. Jedným z najvychytenejších prvkov by mala byť možnosť určiť si heslo na akýkoľvek chat v telefóne. Používatelia budú môcť takisto využiť aj prvok SmokeChat, ktorý je úplnou novinkou na trhu.

Ide o správu, ktorú otvoríte držaním daného chatového okna a akonáhle toto chatové okno pustíte, správa sa navždy vymaže. Takisto môžete prostredníctvom danej aplikácie poslať akýkoľvek súbor. Rovnako bude poskytnutá aj enkrypcia telefónnych rozhovorov, čo pomôže uchrániť konverzácie. Navyše aplikácia poskytne aj možnosť uložiť si nahrávky z telefonátov na Google Drive, iCloud alebo Dropbox (úplne bezpečne).

Vysoké hodnotenia

Mobilní subscriberi, sieťoví operátori a iní poskytovatelia aplikácií, ale aj služieb nie sú jediní, ktorí vnímajú potenciál a hodnotu Bubbletone tokenov (UMT- universal mobile tokens), ktoré sú práve v predpredaji v ICO. ICORating  pridelilo status „pozitívny,” tomuto tokenu rovnako ako spoločnosti ICObench, wiserICO alebo TrackICO, ktoré dali vysoké hodnotenia danej spoločnosti.

CEO a zakladateľ spoločnosti Yuri Morozov sa nedávno vyjadril na adresu noviniek, ktoré si Bubbletone pripravil pre svojich používateľov:

„Sme veľmi poctení, že nám rating spoločnosti dali tak vysoké hodnotenia, ktoré sa zhodujú aj s tým, čo vidíme u zákazníkov. Všimli si náš potenciál a projekt sa vďaka tomu môže pretransformovať na giganta medzi poskytovateľmi telekomunikačných služieb, pričom takpovediac zničí medzinárodný roaming čím otvorí trh aj malým aj veľkým hráčom. Samozrejme, že nás stále poháňa dopredu pocit, že chceme poskytnúť zákazníkom ten najlepší servis a služby, ktoré budú dodávať možnosti na zábavu, ale aj učenie sa na našej platforme. Takisto budeme posúvať dopredu bezpečnosť a komunikáciu ako takú.”

Spoluzakladateľka ICOBox, Daria Generalova pripustila, že aj ona dala tomuto projektu pomerne vysoké hodnotenie.

„Toto hodnotenie je úplne zaslúžené a opodstatnené. Bubbletone nepochybne prinesie zmenu vďaka svojmu odhodlaniu a inovatívnym myšlienkam o svojich produktoch a službách, ktoré sú skutočne impozantné. Ich tím je veľmi dobre vyvážený, pretože obsahuje osobnosti z oblasti blockchainu a rovnako aj telekomunikácii.  Nemôžeme zabudnúť ani na rôznych poradcov, ktorí tento projekt ospevujú čím ďalej, tým viac. Patria medzi nich napríklad Joakim Holmer a Anders Larsson z Ericssonu, telekomunikačný expert Dr.Norman Lewis, ale aj veľmi dobre známy Keith Teare. Takisto nedávno získal pozornosť aj zakladateľa spoločnosti Lingualeo Vladimira Sirotinskeho.”

Záver

ICO tejto spoločnosti začalo 20.marca 2018 pričom 1 ETH vám v tom čase kúpilo zhruba 4000 UMT tokenov. Hard cap je 15 miliónov dolárov. Bubbletone sa rozhodlo prijímať platby v BTC, ETH ale aj USD. ICO sa uzavrie 15.júna o 23:59 londýnskeho času. Ak ste sa teda rozhodli do projektu investovať za túto pomerne nízku cenu, teraz je ten najlepší čas.

Disclaimer: Tento článok nám bol do redakcie zaslaný a publikujeme ho v originálnom znení. Pred prípadnou investíciou si urobte vlastný research.

Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli. Naše najnovšie video – rozhovor s Karlom Fillnerom o kryptomenách:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Disclaimer: Tento článok a tip na ICO nám bol do redakcie zaslaný a publikujeme ho v originálnom znení. Neslúži a nemôže byť považovaný za investičný tip. Ak chcete investovať, spravte si prosím ďalší research.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.

Najčítanejšie články

1

Táto krajina je novým Chorvátskom. Turistov vábi lacnými službami i azúrovým morom

2

Moderný supermarket má vážne problémy. Prečo tam nikto nenakupuje?

3

Veľká slovenská banka úplne ruší platobné karty Visa. Dotkne sa to aj vás?

4

Obrovské prekvapenie. V maličkej slovenskej obci vyrastie nové nákupné centrum

5

Sociálna poisťovňa chystá zmeny. Všimnú si ich všetci Slováci

PR články

Aký výkon má obchodovanie s veľkými dátami s umelou inteligenciou, ako je ChatGPT? ATPBot má odpoveď

PR články | 24. mája 2024

PR článok ATP Bot. Nedávno ATPBot oznámil, že teraz podporuje všetkých používateľov Binance, Kraken a Coinbase, aby mohli implementovať automatické obchodovanie s umelou inteligenciou prostredníctvom API, čím používateľom poskytuje viac príležitostí na obchodovanie s kryptomenami.

ATP Bot obchoduje s AI