Bubbletone a Lingualeo.
Bubbletone a Lingualeo. Zdroj: shutterstock.com/rafapress

Bubbletone a Lingualeo oznámili strategickú spoluprácu, ktorá môže pomôcť budúcnosti blockchain technológie. Zatiaľ sa zdá, že rok 2018 bude rokom, kedy aplikácie využívané najmä na komunikáciu potiahnu kryptomeny a blockchain technológiu dopredu, čo podporuje aj táto spolupráca.

Novovzniknutá spolupráca

Tento týždeň Clementvale Ltd spolu s jednou z jej značiek, Bubbletone- Blockchain in Telecom oznámili, že sa im podarilo uzavrieť strategickú spoluprácu s firmou Lingualeo. Táto firma je lídrom na trhu medzi online platformami poskytujúcimi výučbu anglického jazyka na internete. Vladimir Sirotinsky, riaditeľ spoločnosti Lingualeo, sa stal členom tímu Bubbletone. Bude zastávať pozíciu poradcu pre daný projekt a jeho úlohou bude integrovať nové služby do platformy Bubbletone. Tá si užíva popularitu plnými dúškami nielen ako poskytovateľ roamingu, ale aj ako komunikačná platforma. V spojení so schopnosťou platformy byť sprostredkovateľom medzi zákazníkmi a poskytovateľmi roamingu, má Bubbletone obrovský potenciál stať sa lídrom medzi komunikačnými a roamingovými platformami zastrešujúcimi blockchain technológiu.

Čo je Bubbletone?

Bubbletone – Blockchain in Telecom (blockchain v telekomunikáciách) je založený na platforme grafénu a dá sa očakávať, že bude schopný sprostredkovať až 10 000 transakcií za sekundu. Tento projekt má za cieľ umožniť operátorom a zákazníkom vyhnúť sa tretím stranám pomocou poskytnutia smart kontraktu.

Táto platforma rovnako pomôže poskytovateľom roamingu (všetkých veľkostí od malých firiem až po medzinárodne spoločnosti), aby boli súčasťou danej platformy. To znamená, že aj pomerne malí a neznámi poskytovatelia budú môcť bojovať o zákazníkov, pričom nebudú musieť riešiť problémy s infraštruktúrou alebo integráciou zložitých systémov.

Zákazníci si budú môcť zvoliť dátový balík ľahko a rýchlo iba pomocou vybratia si balíka služieb, ktorý sa im bude najviac pozdávať. To umožní zákazníkom využívať mobilné služby za lokálne ceny aj bez toho, aby si menili telefónne číslo alebo SIM kartu.

Ďalším cieľom pre Bubbletone je poskytnúť služby s pridanou hodnotou, ako napríklad sťahovanie hudby alebo prístup na online úložné miesta. Práve preto by sa dala spolupráca s Lingueleo vnímať ako výborný príklad toho, ako veľký a hodnotný systém chce Bubbletone vybudovať.

Čo treba vedieť o spoločnosti Lingualeo?

Lingualeo je multiplatformový nástroj slúžiaci najmä na výuku anglického jazyka pre viac ako 17 miliónov užívateľov celosvetovo zahŕňajúc Rusko, Turecko, Brazíliu, štáty Latinskej Ameriky, Španielsko a Portugalsko. Vladimir Sirotinsky, CEO Lingualeo verí, že Bubbletone bude veľkou pomocou Lingualea pri dosahovaní ich cieľov.

“Snažíme sa o zlepšenie našich produktov rovnako ako o to, aby boli schopné spolupracovať s najmodernejšími technológiami. Platforma Bubbletone nám pomôže rozšíriť výuku anglického jazyka na celosvetových trhoch, no najmä v Turecku a Latinskej Amerike, kde sa služby Lingualea pomaly adaptujú na lokálne trhy. “

Zakladateľ Bubbletone a CEO tohto projektu Yuri Morozov uvítal túto spoluprácu s nadšením, keď uviedol:

“Sme veľmi radi, že môžeme pridať Lingualeo a jeho výukový balík na našu platformu. Rovnako budeme nabádať aj našich partnerov k tomu, aby pridali iné hodnotné služby na platformu Bubbletone. Je to skvelý príklad toho, ako môže spolupráca zvýšiť lojálnosť zákazníkov. Navyše Lingualeo poskytuje výborný spôsob výuky cudzích jazykov. Snažia sa o to najmä pomocou zaujímavých metód, ktoré majú vždy hlavu a pätu.”

Záver

Bubbletone je momentálne na ceste ku svojmu ICO, ktoré sa začne 20.3.2018. Tento projekt je značkou spoločnosti Clementvale Ltd a je členom Crypto Valley Association, ktorá ma za cieľ vybudovať celosvetový ekosystém pre blockchain a kryptomeny.

Ak by ste sa chceli o tejto platforme dozvedieť viac, stačí kliknúť na www.bubbletone.io

Rovnako, ak by ste mali v záujme spoznať viac Lingualeo, všetky podstatné informácie nájdete na www.lingualeo.com

Tento článok a tip na ICO nám bol do redakcie zaslaný a publikujeme ho v originálnom znení. Neslúži a nemôže byť považovaný za investičný tip. Ak chcete investovať, spravte si prosím ďalší research.

Sledujte novinky z kryptosveta a navštívte náš FacebookInstagram a Twitter. Neváhajte sa tiež prihlásiť na odber notifikácií. Inštrukcie získate po kliknutí na zvonček vľavo dole.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance