Bohatstvo sa neskrýva len v kryptomenách.
Bohatstvo sa neskrýva len v kryptomenách. Zdroj: shutterstock.com/MEEKODONG

Milí čitatelia, týmto článkom by som vám rád osvetlil niektoré zmeny, ktoré sme pre vás na Kryptomagazine zaviedli. Určite ste zaznamenali, že sme najnovšie pridali aj články, ktoré vás inšpirujú, motivujú a azda aj niečo užitočné učia. V tomto článku sa dozviete prečo.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Kytka.

Záujemcov a vlastníkov kryptomien je zatiaľ veľmi malé percento. Napriek tomu, a možno aj práve preto, spoločne tvoríme úzku komunitu ľudí, ktorí majú mnoho spoločného. Verím, že by sme vám mali ponúkať aj niečo viac, ako len informácie z kryptosveta.

Historické bohatstvo

Spoločne sa nachádzame na počiatku nového sveta. Zažívame dobu, kedy pokrok opäť klope na dvere. Je dôležité, aby sme práve v tejto dobe nezabúdali na históriu. To je dôvod, prečo sme najnovšie zaradili články o úžasných osobnostiach z rôznych historických oblastí a odborov, ktoré nás obohacujú svojim prínosom svetu.

U každej z nich rozhodnete práve vy, svojim záujmom alebo komentármi, o tom, či sa danej osobnosti budeme bližšie venovať pokračovaním článku. Čo sa týka osobností zo sveta kryptomien, na tie samozrejme tiež príde. Máte sa skutočne na čo tešiť.

Lepší svet

Kryptomeny, aj blockchainová technológia všeobecne, majú potenciál zmeniť svet. Rozvoj technológie je vždy spojený s otázkou etiky. Už Karel Čapek, ktorý mimochodom ako prvý použil slovo robot, predpokladal, že ten, kto ovládne technológiu, ovládne svet. Budú to tentokrát ľudia?

Ak chceme, aby nám technologická evolúcia umožnila žiť lepší život v lepšom svete, mali by sme začať od seba a zmeniť svoj spôsob uvažovania. To je dôvod, prečo sme najnovšie zaradili aj články z oblastí osobného rozvoja a určitého duševného bohatstva.

Mohlo by vás zaujímať: Čo je spolupráca a prečo by bez nej neprežil Bitcoin ani my samotní

Peniaze

Pre väčšinu z vás sú kryptomeny príležitosťou k zbohatnutiu. To je celkom pochopiteľné, keď sa pozrieme na extrémne zhodnotenie v predchádzajúcich rokoch. Toho sme si samozrejme vedomí a preto budeme aj naďalej zaraďovať aj články, ktoré vám v tom pomôžu.

Skúste sa napríklad už teraz zamyslieť nad tým, čím by ste vy osobne chceli prispieť svetu, keď nebudete musieť riešiť peniaze. Napadne vám niečo?

Záver

Chceme, aby ste sa s nami cítili ako doma. Neváhajte nám preto kedykoľvek napísať svoj názor, alebo sa na nás obrátiť s témou, ktorú by ste chceli, aby sme pre vás spracovali do článku. A nezabúdajte, že bohatstvo nie je iba o peniazoch, ale môže spočívať aj v tom, ako myslíte a akým ste človekom.

Pokiaľ chcete dostávať upozornenia na naše články, použite zvonček, ktorý nájdete v ľavom dolnom rohu obrazovky. Taktiež nás môžete sledovať na facebooku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance