Nová spolupráca medzi Taklimakan Network a SocialMedia.Market.
Nová spolupráca medzi Taklimakan Network a SocialMedia.Market. Zdroj: shutterstock.com/alphaspirit.it

Taklimakan Network, biznisová platforma zo Singapuru, ktorá má prepájať kryptomenových investorov, analytikov a nadšencov podpísala memorandum of understanding (MOU – memorandum pochopenia) so spoločnosťou SocialMedia.Market, ktorá je decentralizovanou platformou pre uľahčovanie marketingovej interakcie medzi biznismi a influencermi na sociálnych médiách.

Práve toto je príkladom trendu, ktorý je v kryptokomunite aktuálne veľmi populárny. Nádejné, efektívne a perspektívne projekty sa pokúšajú o vybudovanie synergických partnerstiev aby z blockchain technológie vedeli dostať čo najviac.

Dohoda medzi Taklimakan Network a SocialMedia.Market

Práve spomínané MOU by malo umožniť aj Taklimakan Network a aj SocialMedia.Market vybudovať štruktúru pre vývoj a výskum spojený s blockchainom. Prácu majú veľmi efektívne rozdelenú, pretože Taklimakan Network sa bude sústreďovať na vzdelávanie a networking ohľadom kryptomien a blockchainu, zatiaľ čo SocialMedia.Market bude mať na starosti prepojenie influencerov a inzerentov.

Taklimakan Network

Taklimakan Network je platforma, ktorá by mala byť užitočným miestom nielen pre začiatočných, ale aj pre skúsených kryptomenových obchodníkov. Cieľ daného projektu je veľmi jednoduchý, chcú vzdelávať ľudí vo finančnej sfére. Rovnako chcú ľuďom poskytovať relevantné informácie o kryptomenách pomocou poskytovania investičných nástrojov a prepojenia nováčikov s analytikmi a kryptokonzultantmi.

Pre úspech daného projektu sú kľúčové nástroje, ktoré Taklimakan Network bude svojim zákazníkom ponúkať. Pôjde napríklad o rôzne analytické služby, open-source edukačnú databázu, miesto pre obchodovanie kryptomien s ďalšími analytickými a obchodnými nástrojmi a takisto fórum pre prepojenie skúsených analytikov a manažérov portfólií s nadšencami z oblasti kryptomien.

Ďalšou dôležitou funkciou bude napríklad možnosť verejne hodnotiť portfólia, ktoré budú môcť hodnotiť všetci zúčastnení. Všetky tieto nástroje sú pre Taklimakan Network kľúčové a unikátne a pomôžu používateľom robiť informované rozhodnutia či už pri investovaní alebo pri obchodovaní (s obchodovaním sa vám snažíme pomôcť napríklad na našej stránke trading11.com).

Rashid Yussup, jeden zo spoluzakladateľov Taklimakan Network sa vyjadril:

“Komunita okolo kryptomien rapídne rastie a my máme v pláne pritiahnuť viac ako milión nových používateľov na našu platforma do dvoch až piatich rokov. S nástrojmi, aké Taklimakan Network ponúka, plánujeme priniesť excelentné vzdelávanie a profesionalizmus do kryptokomunity.”

SocialMedia.Market

Taklimakan sa tak sústreďuje na networking, vzdelávanie, investovanie a obchodovanie pre kryptonadšencov. Na druhú stranu SocialMedia.Market poskytuje prvé decentralizované miesto, ktoré bude spájať influencerov, blogerov a inzerentov z daného priemyslu. Spoločnosti sa podarilo získať na túto úlohu naozaj silnú skupinu poradcov medzi ktorými sú napríklad Tatsunari Ono z Value Brain Company, Keith Teare zo spoločnosti TechCrunch. Ich spoločným cieľom je vyriešiť veľké problémy zo sveta influencerov.

Na vyriešenie týchto problémov si tím pripravil hneď niekoľko rôznych riešení. Ide napríklad o monetizáciu obsahu, zapojenie komunity do spoločných akcií, ale aj viac ľudí, ktoré by ich obsah a tvorbu sledovali. Postavený na blockchain technológií, tento projekt má v pláne zjednodušiť interakciu medzi reklamným biznisom a social media influencers (ľudia s vplyvom na sociálnych médiách). Podľa rôznych analytických správ sa daný trh takmer na isto bude hýbať dopredu. Do roku 2020 by údajne tento trh mal mať hodnotu medzi 5 až 10 miliardami dolárov.

Presné detaily tejto kolaborácie medzi Taklimakan Network a SocialMedia.Market nie sú úplne známe. Tímy však budú pracovať na vývoji blockchainov tak, aby do seba vedeli vhodne zapadnúť. Tieto dve spoločnosti sa budú snažiť skutočne zachovať decentralizovaný blockchain a rovnako vytvoriť prostredie s ohromným potenciálom.

ICO

SocialMedia.Market iba nedávno dokončil svoju ICO fázu pod drobnohľadom ICOBox. Ich SMT token je už zalistovaný aj na pár burzách a projekt už prekonal svoj soft cap pričom sa im podarilo vyzbierať takmer 14 000 ETH.  Ich cieľom pre hard cap bolo 16 000 ETH, čo bolo tiež takmer docielené. Jeden z poradcov pre daný projekt, Andrew Playford zo spoločnosti Sonic Foundry sa vyjadril:

“Influencer marketing ukazuje obrovský potenciál už niekoľko rokov a vytvorenie decentralizovaného blockchain miesta je riešením aj na niektoré oveľa väčšie problémy v danej sfére. Pre mňa nie je úspech ICO SocialMedia.Market žiadnym prekvapením, kedže ide o jeden z najpodstatnejších blockchain projektov dnešnej doby.”

Záver

Aj napriek tomu, že ICO SocialMedia.Market je už za nami, Taklimakan Network svoje ICO spustil iba včera dňa 9.apríla 2018. Ich utility token (úžitkový token) TKLN je dostupný za 0,05 USD za jeden token. S oznámením o spolupráci so SocialMedia.Market, sa Taklimakan Network ICO bude určite tešiť veľkej popularite medzi blockchain nadšencami. Pre viac informácií o týchto projektoch neváhajte a kliknite na ich webstránky https://taklimakan.io/ a https://socialmedia.market/

Pokiaľ chcete dostávať upozornenia na naše články, použite zvonček, ktorý nájdete v ľavom dolnom rohu obrazovky. Taktiež nás môžete sledovať na facebooku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance