Bitcoin stále stagnuje, zatiaľ čo altcoiny letia do oblakov – udržateľný stav?

0

Ako sme si povedali vo včerajšej analýze na Bitcoin, kurz je zase blízko rizikovej oblasti, kde sa dá očakávať, že shortári využijú situáciu a na trh budú chcieť opätovne vstupovať. Bohužiaľ pre Bitcoin, kurz hneď pod onou oblasťou máličko zahaproval a nie je dostatočné momentum na pokračovanie. Aspoň v týchto chvíľach je to tak.

V rámci dnešného live streamu si teda rozoberieme nielen Bitcoin, ale zameriame sa aj na altcoin index a shitcoin index. Obidva indexy sú totiž veľmi nápomocné, čo sa týka zhodnotenia rizík a aktuálnych možnostiach trhu s altami. Okrem toho by som sa chcel určite venovať aj trhu so zlatom, kde to každým dňom vyzerá čím ďalej lepšie. To všetko dnes o 19:30 na kanáli Bitcoin skupina.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom facebooku.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ing. Jaroslav Jarolím.

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.