Bitcoin na 28 000! Peter Brandt varuje pred poklesom Bitcoinu
Bitcoin na 28 000! Peter Brandt varuje pred poklesom Bitcoinu. Zdroj: https://www.shutterstock.com/AlekseyIvanov

Binance

Známy analytik Peter Brandt včera na svojom twitterovom účte upozornil na cenové hladiny, kam by až Bitcoin mohol vzhľadom na prerazenie medvedej vlajky viesť. Aké ceny Brandt sleduje?

Peter Brandt: Bitcoin môže otestovať 28 000!

Peter Brandt je svetoznámy obchodník a trhový analytik, ktorý obchoduje aktívne na burzách od roku 1975. Vychádza predovšetkým z technickej analýzy, bohatých skúseností a z obchodovania prerazení supportov a rezistencií (tzv. breakouty).

Brandt sa poslednú dobu na Twitteri zvykol vyjadrovať aj na adresu Bitcoinu. Voči kryptomenám, predovšetkým voči Bitcoinu, nemá negatívny postoj, skôr ho možno nazvať pragmatickým. Pred niekoľkými týždňami Brandt varoval pred potenciálnym poklesom najväčšej kryptomeny na cenu 27 000.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Čítaj tiež: Podľa halvingovej analýzy Bitcoin dosiahne absolútne dno na zóne 24 000 $

Svoju predikciu zopakoval 1. mája, v čase, keď sa Bitcoin nachádzal na cene 37 500 dolárov. Na Twitteri Brandt napísal:

Ukončenie medvedej vlajky zvyčajne vedie k poklesu, ktorý sa rovná šírke kanálu, alebo v tomto prípade ťažkému otestovaniu približne 32 000 – môj odhad je 28 000. Toto však neznamená, že nenávidím Bitcoin.“

Pragmatický prístup

Ako som vyššie uviedol, Brandtov postoj ku kryptomenám a k Bitcoinu je predovšetkým pragmatický. Brandt napríklad nesúhlasí s dlhodobým držaním aktíva ako je Bitcoin, keďže ako obchodník si nikdy nie je istý, kde bude cena o niekoľko rokov. Preto uprednostňuje skôr aktívne a pravidelné obchodovanie. O hranici 28 000 už v minulosti hovoril ako vynikajúcej príležitosti na kúpu Bitcoinu.

V čase písania tohto článku sa Bitcoin obchoduje za 38 400 dolárov. Za posledných 12 hodín vytvoril minimum na cene 37 484, pričom následne býci vystrelili cenu na 38 667, odkiaľ začal Bitcoin klesať. Najbližší predpokladaný support v prípade poklesu je na 37- a 35 000 dolárov.

Čítaj ďalej: Graf na dnes: 4 malé projekty s vysokým potenciálom zisku až do 800 %

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre