Bitcoin a kľúčový support.
Bitcoin a kľúčový support. Zdroj: Shutterstock.com/increation87

Binance

Bitcoin opäť vytvoril korekčný leg smerom nadol a pokračuje tak v krátkodobej korekčnej štruktúre, a to aj napriek pozitívnej divergencii mnohých indikátorov. Cena vstúpila do prvej supportnej oblasti, no zatiaľ sa jej nepodarilo nájsť dno. Dominancia hlavnej kryptomeny medzitým narástla a našla support na dvojitom dne 41,50 %.

BTC je na prvej supportnej oblasti okolo 42 000 $. Okrem tejto supportnej zóny však budeme sledovať aj support okolo hladiny 40 000 $. Táto hodnota je reverzná a kľúčová počas celej sideway štruktúry Bitcoinu, ktorá trvá zhruba 16 mesiacov. Očakávam odraz od minima práve v tejto oblasti smerom nahor.

Bitcoin pokračuje v medvedej vlajke
Bitcoin pokračuje v medvedej vlajke. Zdroj: TradingView

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Prečítaj si tiež – Bitcoin masívne mizne z búrz – zostatky klesajú na nové minimá

Bitcoin v medvedej vlajke

To, že by cena vytvorila odraz na supporte cca 40 000 $, neznamená, že by našla absolútne dno. V takomto obrate potrebujeme dosiahnuť rastúce minimum aj maximum. V prípade, že by cena vypadla pod support vlajky, budeme sledovať hodnoty 35 000 $ a 30 000 $. Zóna okolo 30 000 $ je spodná hranica dlhodobej sideway štruktúry.

Najviac medvedí scenár sledujeme na týždennom grafe na indikátore MA200. Ten v súčasnosti predstavuje 21 000 $, ale kým by cena spadla dole, tak indikátor by pokojne mohol narásť o pár tisíc dolárov. Zatiaľ však nie je nutné tento indikátor sledovať, aj keď vždy v minulosti predstavoval ideálny nákup.

Mohlo by ťa zaujímať – Čo ukázalo prvé stretnutie Bitcoinu s vysokou infláciou?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre