Dosiahne Ethereum 10 000 USD?
Dosiahne Ethereum 10 000 USD? Zdroj: Shutterstock, Filippo Ronca Cavalcanti

Ethereum aktuálne patrí jednoznačne k najsledovanejším projektom vo svete kryptomien. Celý rad investorov a fanúšikov netrpezlivo očakáva udalosť, ktorá môže zatriasť celým sektorom digitálnych mien. Dosiahne ETH na základe tejto významnej udalosti nárast až na 10 000 USD?

Ethereum na 10 000 USD?

Populárny investor do kryptomien Lark Davis na svojom twitterovom účte prezradil svojim fanúšikom, čo očakáva od Etherea. Podľa jeho slov je presvedčený, že po spustení dôležitej aktualizácie ETH 2.0 – teda spusteniu konsenzu Proof-of-stake, sa druhá najsilnejšia kryptomena vyšplhá až na 10 000 USD.

„Prepáčte, hejteri, ale stane sa to!“

Mohlo by ťa zaujímať: Tri dôvody, prečo by ste v roku 2022 nemali veriť medvedím scenárom pre Bitcoin

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Podobný názor ako má Davis zdieľa aj ďalší populárny miliardár Mark Cuban. Ten je síce menej optimistickejší, no taktiež predpovedá Ethereu sľubnú budúcnosť. Prechod na konsenzus Proof-of-stake sa podľa najnovších informácií očakáva približne v letných mesiacoch. Niektorí vývojári hovoria o máji, druhí zase o mesiaci jún. Neostáva nám teda nič iné, iba si počkať.

Jedno je však isté. Ethereum bude patriť k najekologickejším projektom na scéne. Spotreba energie ťažiarov klesne o neuveriteľných 99 % a taktiež sa bude raziť omnoho menej mincí ETH, takže sa výrazne zníži celková ponuka v obehu.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre