Bitcoin smeruje na hladinu 40 000 $.
Bitcoin smeruje na hladinu 40 000 $. Zdroj: Shutterstock.com/Phongphan

Binance

Bitcoin pokračuje v krátkodobom klesajúcom trende a stále sa mu nepodarilo dosiahnuť lokálne minimum. Napriek tomu, že pokles mierne ustupuje, cena nejaví známky oživenia. Dominancia hlavnej kryptomeny medzitým naďalej pokračuje v korečnom legu a v čase písania dosahuje 41,61 %. Aké supporty je dôležité sledovať? 

Trhová cena BTC môže zaznamenať mierny odraz, keďže sa na trhu vyskytla krátkodobá pozitívna divergencia. Ide však len o krátkodobý pohyb. Stále však platí, že musíme sledovať supportnú zónu okolo 42 000 $ a 39 000 $. Práve oblasť okolo 39 000 $ je z dlhodobého hľadiska významná.

Bitcoin smeruje na 40 000 $
Bitcoin smeruje na 40 000 $. Zdroj: TradingVIew

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Prečítaj si tiež – Bitcoin analýza – cena smeruje na support 40 000 $, býčí trend je v nedohľadne

Bitcoin smeruje na 40 000 $

Supportná oblasť 39 000 $ až 40 000 $ predstavuje reverznú zónu počas celej sideway štruktúry, ktorá trvá už 16 mesiacov. Je pravdepodobné, že cena nájde v tejto oblasti support. Či to však bude znamenať reverziu trendu, to nevieme. Medvedí scenár by pre cenu predstavoval pokles až na spodnú hladinu sideway štruktúry

Spodný support predstavuje oblasť 29 000 $30 000 $. Zatiaľ ju nemusíme sledovať na rozdiel od tej predošlej, pretože nevieme, kde cena nájde dno. Ide však o potenciálny medvedí scenár. Na hladinách 30 000 $ je totižto potrebné mať nastavené buy limitky. Rezistencie sa nachádzajú na 44 500 $ a 47 500 $.

Mohlo by ťa zaujímať – Bitcoin masívne mizne z búrz – zostatky klesajú na nové minimá

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre