Bitcoin nad 40 000
Bitcoin nad 40 000. Zdroj: Shutterstock.com/allstars

Bitcoin z krátkodobého hľadiska pokračuje sideway a vytvára rastúce minimá a klesajúce maximá. Stále sa mu navyše nepodarilo prekonať rezistenciu z maxím poslednej korekcie a tak reverzia trendu nie je potvrdená. Medzitým dominancia hlavnej kryptomeny dosahuje 41,47 % a pokračuje v dlhodobom klesajúcom trende.

Ak cena naozaj potvrdí dno, tak prvý target, ktorý sledujem, je na hladine cca 42 000 $. Táto cenová hladina predstavuje point of control celej medvedej vlajky, ktorá je platná takmer celý rok 2022. Zároveň by sa týmto pohybom cene podarilo prekonať rezistenciu z maxím korekčného legu.

Bitcoin pokračuje sideway nad supportom
Bitcoin pokračuje sideway nad supportom. Zdroj: TradingView

Ak chceš nakúpiť Bitcoin, Ethereum či iné kryptomeny, jednoznačne odporúčame využiť služby burzy Binance. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky.

Prečítaj si tiež – Peter Brandt hovorí, že Bitcoin by sa za dva roky mohol zvýšiť až 10-krát

Bitcoin drží 40 000 $

Ak berieme do úvahy, že medvedia vlajka by sa mala uzavrieť korekčným legom, tak musíme počítať aj s medvedím scenárom. Supportné oblasti je potrebné sledovať na nasledujúcich cenových hladinách: 39 000 $, 36 000 $ a 30 000 $. Práve hladina 30 000 $ je pásmo, kde sa oplatí dokupovať do dlhodobého holdingu.

V súčasnosti sledujem aj najviac medvedí scenár na MA200 na týždennom grafe. Indikátor je momentálne na hladine zhruba 21 200 $ a v čase rastie. Kým by ho cena dosiahla, mohlo by sa stať, že by absolútne dno mohlo nastať okolo hladiny 25 000 $. Zatiaľ ide len o špekuláciu a cena nemusí spadnúť až na toto pásmo. Ak však spadne, vieme, že to bude príležitosť ,aká sa dlho nenaskytla.

Mohlo by ťa zaujímať – Pre Bitcoin nastane životná akumulačná fáza, hovorí analytik Benjamin Cowen – tu je dôvod

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre