Bitcoin a cesta na 20 000
Bitcoin a cesta na 20 000. Zdroj: Shutterstock.com/EVASr

Bitcoin stále osciluje okolo 30 000 $ a pomaly, ale isto bude uzatvárať sideway pohyb. Ukončenie očakávam do konca ďalšieho týždňa. Rezistencia so supportom sa totižto približujú a cena bude musieť prekonať jednu z týchto línií. Dominancia hlavnej kryptomeny zatiaľ stále rastie na súčasných 47,10 %.

Hlavná kryptomena čelí supportu zhruba 28 500 $ a na druhej strane rezistencii cca 32 300 $. Ak sa cene podarí prekonať túto rezistenciu, budeme targetovať 34 400 $. Naopak, ak cena neudrží support, budeme sledovať pokračovanie korekcie s dlhodobým targetom 22 000 $, kde je 1W MA200, ktoré predstavuje dno korekcií z minulosti.

Bitcoin osciluje pri 30 000 $
Bitcoin osciluje pri 30 000 $. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: TOP 5 najlepších altcoinov na nákup v júni 2022

Bitcoin stále osciluje okolo 30 000 $

Sideway štruktúra, v ktorej sa cena nachádza, trvá už mesiac a stále nie je ukončená. V tejto štruktúre sa nevyskytujú vysoké objemy a nemôžeme ju považovať za absolútne dno dlhodobej korekcie. Odraz z 12. mája bol slabučký a býci nemali silu vytlačiť cenu zásadne nahor. Preto je možné pokračovanie korekcie.

Oba scenáre, ktoré sme si popísali, sú v konečnom dôsledku medvedie, pretože aj keby došlo k mierne rastúcemu trendu, stále nemôžeme hovoriť o reverzii a tento pohyb bude iba súčasťou korekčnej štruktúry. Zdá sa, že cesta na 20 000 $ je nevyhnutná.

Mohlo by ťa zaujímať: Megaveľryby ukazujú na toto dôležité znamenie! O čo ide?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance