Bitcoin pomaly ukončuje vlajku
Bitcoin pomaly ukončuje vlajku. Zdroj: Shutterstock.com/kitti Suwanekkasit

Binance

Bitcoin stále pokračuje v korekcii a podarilo sa mu opäť dosiahnuť klesajúce minimum aj maximum. Zdá sa, že koniec vlajky sa blíži a ukončí sa tak 4-mesačný pattern. Poďme sa teda pozrieť na to, kde sa nachádza ďalší support a ako by mohli vyzerať medvedie scenáre. Dominancia medzitým povyskočila na takmer 43 %.

Napriek tomu, že ukončujeme vlajku, nenastalo stále zvýšenie volatility a výpredaj stále nie je prítomný. Cena sa však už dostala pod point of control, čo znamená, že support nevydržal. Jediný prípad, keď by som bol nastavený bullish, by bol okamžitý výstrel späť na point of control, podobne ako pri poslednom dlhodobom minime vlajky.

Bitcoin ukončuje vlajku
Bitcoin ukončuje vlajku. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Burzy masívne strácajú zostatky – na trhu je stále viac hodlerov

Bitcoin ukončuje vlajku

Ak chceme pomýšľať nad reverziou, tak cena potrebuje prekonať klesajúcu rezistenciu z maxím korekcie. To je však len prvý krok. Následne musí cena prekonať aj posledné maximum, ktoré je na zhruba 41 000 $. Prvým signálom by mohlo byť rastúce minimum, ktoré tiež nie je prítomné.

Najbližší support sledujeme na 35 000 $. Z dlhodobého hľadiska sledujeme support na 30 000 $. Z krátkodobého a strednodobého hľadiska som nastavený bearish a z dlhodobého bullish. Predpokladám, že tento rok cena vytvorí absolútne dno korekcie a začne nový trend. Trh sa totižto nachádza vo fáze akumulácie.

Mohlo by ťa zaujímať: TOP 3 spôsoby, ako profitovať aj počas medvedieho trhu kryptomien

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre