Bitcoin bojuje so supportom vlajky.
Bitcoin bojuje so supportom vlajky. Zdroj: Shutterstock.com/increation87

Binance

Bitcoin momentálne testuje kľúčovú supportnú líniu, ktorá je vytvorená lokálnymi minimami medvedej vlajky. Tento pattern je platný už 4 mesiace a stále nebol ukončený. Navyše, ani z krátkodobého hľadiska cena neindikuje reverziu trendu a tak zostáva položiť si otázku, či tento support nakoniec nezlyhá.

Cena dosahuje krátkodobé klesajúce minimá aj maximá. Momentálne je však šanca, že sa sformuje prvé krátkodobé rastúce minimum. Vytvoril by sa tak sideway pohyb priamo nad supportom vlajky. Ak však naďalej objemy budú absentovať, v hre bude pokračovanie korekčného legu na nový support.

Bitcoin čoskoro rozhodne o uzatvorení vlajky
Bitcoin čoskoro rozhodne o uzatvorení vlajky. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Burzy masívne strácajú zostatky – na trhu je stále viac hodlerov

Bitcoin bude ukončovať vlajku

Ak cena zlyhá na súčasnom supporte, ďalší, ktorý budeme sledovať, je na zóne okolo 35 000 $. Z dlhodobého hľadiska sledujeme supporty ako 29 000 $ a na týždennom grafe MA200. Práve zóna medzi týmito hladinami je ideálnou nákupnou príležitosťou z dlhodobého hľadiska.

Ak rozmýšľame nad bullish scenárom, tak cena musí prekonať rezistenciu z maxím korekcie a navyše aj posledné maximum, ktoré je zhruba na hladine 41 000 $. Vtedy by sme targetovali hladinu 44 000 $. Zatiaľ však cena vyzerá skôr bearish a na supporte už nie sú také agresívne výkupy ako na predošlých minimách.

Mohlo by ťa zaujímať: TOP 5 najdôležitejších aktuálnych metrík BTC podľa Glassnode

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre