Miliardár Anthony Scaramucci z Skybridge Capital: V kryptomenách vidíme enornmný potenciál!
Miliardár Anthony Scaramucci z Skybridge Capital: V kryptomenách vidíme enornmný potenciál! ,zdroj: www.shutterstock.com/AlTeich

Miliardár Anthony Scaramucci zo spoločnosti Skybridge Capital, ktorá spravuje aktíva v hodnote 3,5 miliardy dolárov, je veľkým optimistom čo sa týka Bitcoinu a kryptomien.

Anthony Scaramucci a jeho Skybridge Capital sú „bullish“

Anthony Scaramucci a riaditeľ spoločnosti John Darsie, dvaja najvyšší predstavitelia SkyBridge Capital, globálnaej investičnej spoločnosti so sídlom v New Yorku, tento týždeň hovorili o kryptomenovom výhľade firmy v rozhovore pre Bloomberg. Svoje vyjadrenia priniesli pred konferenciou „SALT“, čo je globálne fórum pre inovácie organizované firmou SkyBridge Capital.

Mohlo by ťa zaujímať: Šok pre hodlerov XRP! Hlavný právnik: „Súdny proces Ripple vs. SEC skončí až v roku 2023“

Zakladateľ Anthony Scaramucci vysvetlil, že takmer polovica aktív Skybridge Capital je spojená s kryptomenovýmí aktívami. Tie zahŕňajú najväčšiu kryptomenu Bitcoin, protokol Algorand, Ethereum a niekoľko verejne obchodovaných akcií súvisiacich s kryptomenami.

Poznamenal, že jeho firma očakáva, že zameranie na kryptomeny časom strojnásobí spravované aktíva z 3,5 miliardy USD na 10 miliárd USD.

Scaramucci dodal:

Túto príležitosť vnímame tak vážne, že sme prispôsobili a zmenili smerovanie našej firmy. Chceme, aby sa jedného dňa stala popredným správcom a globálnym poradcom kryptomien. Veríme, že trhy s kryptomenami majú veľký potenciál a predstavujú obrovský rast.“

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Dohodnúť sa s regulátormi nebude jednoduché

V kryptomenovom sektore sme mimoriadne optimistickí. Takže to, čo sme sa rozhodli urobiť, bolo, že časť tohto kapitálu, ktorý bol predtým pridelený manažérom, bol investovaný priamo do kryptomenových aktív, ako sú BTC či ETH.“

Čo bude s regulátormi a ako Komisia pre cenné papiere (SEC), ktorá dohliada na kryptomenový sektor, sa Scaramucci vyjadril následovne:

Mám pocit, že v SEC-u nebudú nejako nadmerne regulovať kryptomenový priestor, určite to nebudú preháňať. A čo sa samotných kryptomien týka, myslíme si, že sme raní adopteri. Takže ak budeme mať šťastie a získame hotovostné ETF, otvoria sa nové príležitosti pre viac a viac inštitucionálnych či retailových investorov.“

Žiadosť Skybridge o bitcoinové spotové ETF však bola zamietnutá SEC-om spolu s gigantom Fidelity a niekoľkými ďalšími.

Scaramucci tento krok SEC-u vysvetlil:

Myslím si, že SEC zastáva opatrné stanovisko, keďže hotovostné obchodovanie s bitcoinmi prebieha po celom svete, nemajú zúčtovanie na jednotnom trhu pre všetky nákupy a predaje. Takže sa obávajú manipulácie s cenami.“

Miliardár dospel k záveru, že „v priebehu času čoraz viac budú trhy transparentné. Preto si myslím, že v SEC-u si budú môcť vydýchnuť.“

Pripomíname, že zakladateľ Skybridge predpovedal, že Bitcoin dosiahne 100 000 dolárov a nakoniec sa bude obchodovať za 500 000 dolárov. Očakáva taktiež, že BTC sa stane zákonným platidlom v mnohých krajinách Latinskej Ameriky, čomu nasvedčuje „crypto-friendly“ politika mnohých tamojších krajín, ako je napríklad El Salvádor, Brazília či Venezuela. Očakáva sa, že ostatné krajiny sa čoskoro taktiež pridajú.

Čítaj ďalej: ApeCoin neprestáva udivovať! Za posledný týždeň získal až 40 % profit

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre