ApeCoin neprestáva udivovať
ApeCoin neprestáva udivovať. Zdroj: Shutterstock, mundissima

Binance

Natívny token jednej z najznámejších NFT kolekcií Bored Apes Yacht Club – to je ApeCoin. Tento projekt dokázal za posledný týždeň vygenerovať profit až 40 %. Čo je za tým?

ApeCoin rastie

APE je jednou z najvýkonnejších kryptomien posledného týždňa. Najväčší vplyv na tento rast má s veľkou pravdepodobnosťou oznámenie o plánovanom spustení pripravovaného metaverza od spoločnosti Yuga Labs. Podľa najnovších informácií užívateľa na Twitteri s menou Renegade Masterr sa už čoskoro začne predaj pozemkov, ktorý bude prebiehať prostredníctvom tokenov APE. Dolná cenová hranica je 100 APE, čiže približne 1 653 USD. Celkovo bude k dispozícii až 55 000 pozemkov.

Token APE tak dokázal za posledných 7 dní vystreliť až o 40 %. Nakrátko dokonca dosiahol aj nové ATH 17,26 USD. APE je už teraz najväčším metaverzovým tokenom s trhovou kapitalizáciou až 4,7 miliardy USD.

Prečítaj si tiež: CEO burzy Binance: „Zabavili sme až 5,8 milióna dolárov z podvodov pri projekte Axie Infinity“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

A čo staking?

Prednedávnom sa zo strany influencera Cobieho objavila kritika na plánované odmeny za staking ApeCoinu. Cobie uviedol, že tento token čoraz viac vybočuje z definície stakingu. Namiesto toho, aby používatelia blokovali svoje tokeny na validáciu blokov a budovanie siete, sa tento akt zredukoval na stimuly, ktoré majú ľuďom zabrániť predávať tokeny.

V podstate vývojári navrhli, aby sa až 37 % vlastného imania rozdalo užívateľom počas 3 rokov. A to za to, že budú tieto tokeny hodlovať.

Cobie na záver navrhol, aby organizácia namiesto toho investovala svoj vlastný kapitál do zlepšenia projektu.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre