ANKETA – TOP 5 kryptomien, ktoré spravia najväčšie zisky v roku 2021

3

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Rok 2020 je už takmer za nami a kryptomeny zažili možno najlepších dvanásť mesiacov histórie. Iste, v minulosti už boli roky, keď sme zaznamenali väčší rast ceny, no cena nie je všetko. O bitcoin sa prvýkrát začali vo veľkom zaujímať inštitucionálni investori.

Firmy po celom svete skupujú všetky dostupné coiny z obehu a do kryptomien tlačia miliardy dolárov. Na Trhu vládne FOMO, nie však medzi obyčajnými ľuďmi, ale práve medzi veľkými hráčmi ktorí sa obávajú, že pre nich neostanú žiadne digitálne mince.

Bitcoin v roku 2020 prenikol na najvyššie miesta a poslúžil ako bezpečný prístav počas ekonomickej krízy

O Bitcoine sa začali pozitívne vyjadrovať dokonca aj banky. New Yorská CitiBank predikuje rast na 318 000 $ počas budúceho roka a JP Morgan očakáva, že Bitcoin ukradne marketshare zlatu a ďalším vzácnym kovom.

Bitcoin je síce fajn, no retailových investorov teraz skôr zaujímajú altcoiny. Veľa ich ešte neprešlo veľkým rastom a sú ďaleko pod historickými maximami. Navyše, volatilita altcoinov je väčšinou väčšia. Bitcoin spraví 10%,a niektoré alty zvýšia svoju cenu aj o 30%. Nie je to tak vždy, no tento jav sa pravidelne opakuje.

Zaspomínajte si s nami: Bitcoin v roku 2013 a dnes – Takto sa vyvíjali ceny kryptomien za posledných 7 rokov

Najväčšie zisky aj tak robia altcoiny

Je evidentné, že v roku 2021 nás čaká niekoľko zaujímavých altcoinových sezón, počas ktorých spravia kryptomeny obrovské zisky. Ktoré alty sa teraz najviac oplatí nakupovať? Ťažko povedať. V našej VIP skupine každý týždeň pravidelne analyzujeme 10-20 altov a snažíme sa vytipovať tie najzaujímavejšie, no dívame sa skôr na kratší časový horizont.

Mimochodom, do Vianoc si môžete zaobstarať prístup do našej VIP skupiny za skvelú cenu. Nenechajte si ujsť vianočné zľavy 33-65%! Pozrite si ponuku.

Ktoré altcoiny sa však najviac oplatí nakupovať na dlhodobé držanie? Poďte zahlasovať do našej ankety. Veď, ako sa hovorí, viac hláv, viac rozumu. Vybrať môžete až 5 rôznych kryptomien.

Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

Ktoré kryptomeny spravia v roku 2021 najväčší zisk (vyberte 5 coinov)

View Results

Loading ... Loading ...

Ďakujeme za hlasovanie! Nakoniec si ešte pozrite našu sobotnú VIP analýzu, ktorú sme pre vás zverejnili ZDARMA:

Analýza BTC, LTC, DOGE, ADA, BNB – oscilácia okolo 23,000$, čo bude nasledovať?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Bozena Ragacova

Vazeni, ja viem o jednom Slovakovi, zijucom v Presove, ktory robi masove podvody aj s kryptomenami. Je to Peter Leskovsky (aj jeho partnerka, Simona Kolocikova), mega podvodnik, mnohonasobne trestne stihany. Stoji za to, zadat do vyhladavaca jeho, resp. ich mena.

nstrdms

ETH >> koli ETH 2.0, 100k TPS ADA >> pretoze napr projekty ako singularity prechadzaju s ETH na Cardano LTC >> na dôvod prídete keď sa budete snažiť robit v BTC prevody a rozmyslite si či byť nútený použiť natívne btc adresy alebo ltc a 5 centov za tx, tiež som započul celkom zaujímavé zmeny, čo zatial BTC ostane ako slow dino. IOTA >> IOT je za dverami, smart kontrakty, žiadne tx fee, skôr pôjde o fee za služby, cez ich protokoly na IOT pôjdu všetci. WAVES >> USDN +10% ročný staking >> NSBT +15% mesačný staking >> upcoming BTCN… Čítať ďalej

Name

Ahojte neviem kde napisat tak napisem sem. Po dlhsej dobe som sa prihlasil na coinbase ale mam tam ze Account restricted a chce to overenie adresy napriklad vypis z uctu ma s tymto niekto sksuenosti?