SHIB začal nový rastúci trend. Zdroj: Shutterstock.com/Cond Std

SHIB dokázal narásť v poslednom legu až o 42 % a definitívne tak ukončil dlhodobý klesajúci klin. Cena však narazila na rezistenciu. Súčasná sviečka pripomína shooting star, čo znamená, že ide o reverznú sviečku. Táto sviečka však ešte nie je ukončená, a preto jej forma môže nabrať aj inú vizualizáciu.

Rezistencia, na ktorej sa cena zastavila, je na point of control 0,00005156 $. Celkovo oblasť od 0,00004600 $ do 0,00005800 $ predstavuje silnú zónu, kde sa obchodoval vysoký počet transakcií. Z krátkodobého hľadiska by preto cena SHIB mala vychladnúť pred pokračovaním ďalšieho rastúceho legu.

SHIB/USD 4H
SHIB/USD 4H. Zdroj: TradingView

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Prečítaj si tiež – Analýza SHIB – cena uzatvára mesačný pattern. Aký je pravdepodobný scenár?

SHIB vstúpil do nového trendu

RSI taktiež indikuje vstup do prekúpenej fázy, aj keď to vyslovene neznamená, že by sa trend mal ukončiť okamžite. Je vysoká pravdepodobnosť, že trend bude pokračovať, no z krátkodobého hľadiska by cena mala vytvoriť korekciu. Až následne sa pozrieme na ďalšie býčie targety.

Býčie targety sa momentálne nachádzajú na hladinách 0,00005600 $ a 0,00006400 $. Na ich dosiahnutie potrebuje graf kontinuálne navýšiť objemy. Objemy pri poslednej medvedej sviečke však prevyšujú predošlé býčie objemy. To je tiež dôkazom toho, že cena potrebuje z krátkodobého hľadiska vychladnúť.

Mohlo by ťa zaujímať – Podľa tejto korelácie BTC so zlatom by cena mala vo februári dosiahnuť 280 000 $

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre