SHIB prichádza s NFT hrou
SHIB prichádza s NFT hrou. Zdroj: Shutterstock, David Sandron

Ekosystém SHIB sa dočká významného rozšírenia v podobe NFT hry Oshiverse. Predstavitelia projektu oznámili spoluprácu s bývalým viceprezidentom spoločnosti Activision, Williamom Davidom Volkom.

SHIB prichádza s NFT hrou

Hra Oshiverse bude zaujímavým oživením pre tento projekt, ktorý v poslednom období neprežíval oslnivé výsledky, ako to bolo pred pár mesiacmi. O tomto zaujímavom hernom projekte porozprával pre portál Medium vedúci projektu Shiba Inu, Shytoshi Kusama. Okrem spolupráce s Volkom, oznámil Kusama aj začiatok partnerstva s hernou spoločnosťou AAA, ktorá bude vyvíjať ďalšiu hru, pri ktorej sa s najväčšou pravdepodobnosťou budú využívať NFT tokeny Shiboshi.

Mohlo by ťa zaujímať: Analýza SHIB – cena uzatvára mesačný pattern. Aký je pravdepodobný scenár?

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Čo o Volkovi povedal Shytoshi?

Volk stál na čele herného giganta Activision od roku 1991. Ak patríte k fanúšikom hier, tak určite viete, že spoločnosť Activision patrila v minulosti k tým najhodnotnejším herným spoločnostiam.

Vyjadrenie Shytoshiho:

„Je to skutočný vizionár, ktorý má za sebou desaťročia skúseností s vysokokvalitnými hrami na strane spoločnosti, ale aj na strane nezávislých hráčov, keďže viedol aj vlastné herné štúdio.“

Najnovší herný počin projektu SHIB bude fungovať na zariadeniach s operačným systémom iOS a Android. Dátum vydania zatiaľ nie je známy.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance