SHIB ukončuje korekčnú štruktúru. Zdroj: Shutterstock.com/BBbirdZ

Binance

SHIB pokračuje aj naďalej v korekčnej štruktúre a vytvára klesajúci klin. Tento klin bude čoskoro ukončený a pravdepodobne nastane volatilita. Vidíme, že aj napriek korekcii objemy indikujú silu na strane býkov. Poďme sa spolu pozrieť na to, ako by mohlo vyzerať uzavretie tejto korekčnej štruktúry a kde sa nachádza support.

Vidíme, že býčie sviečky sú v korekcii pomerne silné a to napriek tomu, že pri poslednej sa cena vyšplhala nad rezistenciu, no šlo o fake break out. Cena preto pokračuje v kline nadol. Najbližšia supportná zóna sa nachádza na hladine 0,00002800 $, kde sa nachádza predošlá sideway štruktúra.

SHIB/USD 4H
SHIB/USD 4H. Zdroj: TradingVIew

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Prečítaj si tiež – Analýza CRO – trh je v korekcii, no Crypto.com dosahuje zisk 11 % iba za pár hodín

SHIB uzatvára triangel

Ako teda môže vyzerať uzavretie trianglu? Z teoretického hľadiska by sa mal triangel uzavrieť rastúcim legom, pričom býčí target, ktorý sledujeme, je na hladine cca 0,00005134 $. Dosiahnutie tohto targetu však nemusí nastať okamžite a cena môže uzavrieť triangel aj korekčným legom a až následne tento target dosiahnuť.

Ak bude pretrvávať medvedí sentiment na trhu, je v hre aj možnosť, že cena SHIB-u uzatvorí triangel korekciou na spomínaný support a následne vytvorí nový býčí trend. Stále je však možnosťou aj uzavretie trianglu prostredníctvom prekonania rezistencie. RSI medzitým modelovo znázorňuje medvedí trend pod 50 bodmi.

Mohlo by ťa zaujímať – Bitcoin klesá – Nový variant koronavírusu spôsobil na trhoch prepady o viac ako 10 %

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre