Kryptomeny s potenciálom
Kryptomeny s potenciálom, zdroj: shutterstock.com/Autor: Wit Olszewski

Kryptomeny sú po väčšom výpredaji a vyzerá, že trh sa začína pomaly stabilizovať. Momentálne sa Bitcoin obchoduje znovu nad silným supportom, ktorý je na 56 000 USD. Bullish reagujú aj ostatné altcoiny. Ktoré z nich sa oplatí sledovať?

Ethereum – Sila a kvalita

Ethereum možno nebude najziskovejšia minca mesiaca december. Nikto ale dopredu nevie, ktorá kryptomena urobí najväčší zisk, keďže situácia sa mení každý deň a fundamenty rovnako prichádzajú nie podľa toho, ako chceme my, ale podľa trhových podmienok a vývojárov. Vieme však nájsť zaujímavé projekty podľa analýzy, v ktorých by sa nám peniaze nemali stratiť. Jedna z týchto investícií môže byť aj do kryptomeny Ethereum. Vývojári posledné 2 roky spravili veľký kus práce. Dokonca nedávno bol ohlásený ďalší cieľ, a to znižovanie poplatok na sieti. Práve poplatky sú prakticky jeden z veľmi málo problémov, ktoré Ethereum má. O to je však vážnejší. Na opačnej strane práve vďaka Ethereu sa podarilo dostať celý kryptomenový svet na takú úroveň, kde je teraz. Je to prakticky veľké palivo pre altcoiny a zaujímavá možnosť pre menšie firmy bez investície začať podnikať v kryptomenách. V súčasnosti si len málokto vie predstaviť kryptomenový svet bez Etherea.

Prečítaj si aj: Vitalik Buterin prichádza s návrhom, ktorý môže znížiť transakčné poplatky v sieti ETH

Cake – veľký pokles

Kryptomena Pancake je aktuálne za tzv. výpredajové ceny. Za posledné dni táto kryptomena stratila približne 50 % svojej hodnoty a iba teraz došlo k miernemu zotaveniu z poklesu. Komunita si zároveň odhlasovala potlačenie inflácie. Panuje zhoda, že projekt musí napredovať a prinášať viac fundamentov, aby sa udržal cenový rast zo začiatku roka. Cake v momentálnej situácii považujem za kryptomenu, ktorá je na veľmi lacnej cene v porovnaní s fundamentami a stavom produktov naviazaných na túto mincu.

Burza Binance je aktuálne najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Binance coin – Nové ATH?

BNB sieť bude mať už zajtra Bruno Upgrade v1.1.5. Tento fundament s veľkou pravdepodobnosťou ženie kryptomenu BNB hore a aktuálne sa nachádza iba niekoľko desiatok dolárov pod ATH. Projekt zároveň tvrdo pracuje na nových službách a pomerne na vysokú úroveň sa im od leta podarilo rozbehnúť NFT platformu. Sami vývojári a marketéri burzy sa vyjadrili, že práve NFT produkt bude ich hlavná služba, ktorú chcú nasledujúce mesiace rozbiehať.

Čítaj náš ďalší článok: Top 3 spôsoby, ako pasívne zhodnocovať kryptomeny – Porovnanie, riziká a zhodnotenie

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre