DOGE vstupuje do rastúceho trendu
DOGE vstupuje do rastúceho trendu. Zdroj: Shutterstock.com/pakie

DOGE od posledného lokálneho minima dosiahol zisk cez 13 % a zdá sa, že trend bude pokračovať. Nedávno totižto meme coin dosiahol hlavnú supportnú úroveň na point of control a odrazil sa smerom nahor. Zmenu sentimentu by však mohlo zariadiť zrútenie trhu. Kde sa nachádzajú ďalšie targety Dogecoinu?

Medzi dva býčie targety, ktoré sledujeme, patrí úroveň 0,24 $ a 0,27 $. Ak trh nebude vyslovene v korekcii a znovu sa prudko neprepadne, tak tieto targety sú reálne aj z krátkodobého hľadiska. Objemy však zatiaľ pri poslednom raste chýbajú, čo môže znamenať, že počas rastu budú prítomné aj korekcie a trend bude stabilnejší.

DOGE/USD 4H
DOGE/USD 4H. Zdroj: TradingView

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Prečítaj si tiež – Analýza BTC – cena vymazala pád za niekoľko hodín. Je to koniec korekcie?

DOGE otestoval hlavný support

Okolo DOGE je tento cyklus pomerne slušný hype a tým, že cena nedávno otestovala hlavný support, sa naskytuje príležitosť zviesť sa na ďalšej býčej vlne. Definitívne potvrdenie primárneho rastu nastane, až keď prekonáme 0,24 $. Teraz je totižto v hre aj vytvorenie sideway štruktúry a dlhodobejšej akumulačnej zóny.

V tomto prípade by cena nerástla na spomínaný target okamžite, ale išla by skôr bokom. Obchodovanie by na druhej strane bolo jednoduchšie, pretože by sme mali k dispozícii dlhodobejšiu nákupnú zónu. RSI zatiaľ neindikuje prehriatie ani z krátkodobého hľadiska, takže je priestor na ďalší rast.

Mohlo by ťa zaujímať – Adopcia Shiba Inu pokračuje? Americký retailový obchod bude akceptovať platby pomocou SHIB!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance