DOGE vstupuje do rastúceho trendu
DOGE vstupuje do rastúceho trendu. Zdroj: Shutterstock.com/pakie

DOGE od posledného lokálneho minima dosiahol zisk cez 13 % a zdá sa, že trend bude pokračovať. Nedávno totižto meme coin dosiahol hlavnú supportnú úroveň na point of control a odrazil sa smerom nahor. Zmenu sentimentu by však mohlo zariadiť zrútenie trhu. Kde sa nachádzajú ďalšie targety Dogecoinu?

Medzi dva býčie targety, ktoré sledujeme, patrí úroveň 0,24 $ a 0,27 $. Ak trh nebude vyslovene v korekcii a znovu sa prudko neprepadne, tak tieto targety sú reálne aj z krátkodobého hľadiska. Objemy však zatiaľ pri poslednom raste chýbajú, čo môže znamenať, že počas rastu budú prítomné aj korekcie a trend bude stabilnejší.

DOGE/USD 4H
DOGE/USD 4H. Zdroj: TradingView

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Prečítaj si tiež – Analýza BTC – cena vymazala pád za niekoľko hodín. Je to koniec korekcie?

DOGE otestoval hlavný support

Okolo DOGE je tento cyklus pomerne slušný hype a tým, že cena nedávno otestovala hlavný support, sa naskytuje príležitosť zviesť sa na ďalšej býčej vlne. Definitívne potvrdenie primárneho rastu nastane, až keď prekonáme 0,24 $. Teraz je totižto v hre aj vytvorenie sideway štruktúry a dlhodobejšej akumulačnej zóny.

V tomto prípade by cena nerástla na spomínaný target okamžite, ale išla by skôr bokom. Obchodovanie by na druhej strane bolo jednoduchšie, pretože by sme mali k dispozícii dlhodobejšiu nákupnú zónu. RSI zatiaľ neindikuje prehriatie ani z krátkodobého hľadiska, takže je priestor na ďalší rast.

Mohlo by ťa zaujímať – Adopcia Shiba Inu pokračuje? Americký retailový obchod bude akceptovať platby pomocou SHIB!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre