BTC pravdepodobne končí korekciu
BTC pravdepodobne končí korekciu. Zdroj: Shutterstock.com/allstars

BTC po otestovaní zóny predošlého dlhodobého maxima okolo hladiny 53 000 $ dokázal vytvoriť zisk 9 % len za niekoľko hodín. Otázkou však zostáva, či je tento odraz koncom korekcie, alebo ide len o býčí leg v rámci korekčnej štruktúry. Objemy pri poslednom odraze totižto chýbajú.

Bitcoin zatiaľ nepotvrdil ukončenie korekcie, pretože stále dosahuje krátkodobé nižšie minimá aj maximá. Posledný odraz nedokázal prekonať posledné maximum 59 400 $.  Trhová cena sa dokonca nachádza presne na rezistencii z predchádzajúcich lokálnych maxím korekcie. Stále však platí, že takýto odraz nie je typický pre korekčnú štruktúru a preto môže ísť o minimum.

BTC/USD 4H
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Prečítaj si tiež – Analýza CRO – trh je v korekcii, no Crypto.com dosahuje zisk 11 % iba za pár hodín

BTC otáča trend

Ak naozaj ide o reverziu a cena už nepôjde pod posledné minimum, musíme počkať buď na prerazenie posledného maxima, alebo na ďalšie minimum. Ďalšie minimum musí byť vytvorené vyššie ako to predošlé. Cena tak môže vytvoriť sideway štruktúru, čím prerazí rezistenciu z maxím a od tejto štruktúry bude pokračovať v raste.

Podobná sideway štruktúra bola vytvorená aj koncom septembra pri poslednom dlhodobom lokálnom minime. Býčí target, ktorý sledujeme, je na point of control 61 160 $. Cena pravdepodobne vytvorila reverziu trendu, no pripomíname, že nie je potvrdená.

Mohlo by ťa zaujímať – Adopcia Shiba Inu pokračuje? Americký retailový obchod bude akceptovať platby pomocou SHIB!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre