Bitcoin znovu útočí na nové ATH.
Bitcoin znovu útočí na nové ATH. Zdroj: Shutterstock.com/Sittipong Phokawattana

BTC sa po krátkodobom poklese odrazil na vyššom minime a cena opäť začala rásť. Z hľadiska technickej analýzy sa vďaka rastúcim minimám a maximám trend nezmenil ani krátkodobo. Dominancia medzičasom stagnuje okolo 43,50 % v čase písania článku. Poďme sa pozrieť na to, či cena Bitcoinu smeruje už týmto legom na nové ATH.

Bitcoin vytvoril posledné lokálne minimum presne na predošlej rezistencii z lokálnych maxím a potvrdil tak býčím signálom ukončenie poklesu. Od tohto minima cena znovu začala rásť a smeruje na nové ATH. Rezistencia, ktorá cene stojí v ceste, je na krátkodobom dvojitom vrchole 68 800 $.

BTCUSD 4H. Zdroj: TradingView
BTCUSD 4H. Zdroj: TradingView

Vyskúšaj náš produkt VIP signály! Čo v ňom nájdeš? Kompletný prehľad, analýzy a signály na 50 párov. Každý deň pre teba naši traderi pripravujú kompletné náhľady do ich aktuálne otvorených obchodov. Zároveň získaš prístup na pravidelne streamy a webináre úplne zadarmo. >>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Prečítaj si tiež – Z webu Coinmarketcap unikli údaje o 3 miliónoch používateľov

BTC je stále bullish

Na druhej strane sa nachádza stále support na point of control 61 214 $. Táto supportná zona vychádza z predošlej mierne klesajúcej štruktúry, ktorú môžeme definovať aj ako sideway štruktúru. Táto štruktúra bude v budúcnosti predstavovať support v prípade, že cena bude v korekcii.

Objemy stále ostávajú nízko, a to aj napriek tomu, že sa cena pokúša prekonať svoje maximum. Preto je stále v hre aj scenár, že ak bude cena pokračovať bokom, až BTC postupne naberie silu a prekoná ATH o čosi neskôr. Stále však platí, že oba scenáre sú z dlhodobého hľadiska bullish a trend pravdepodobne ATH prekoná.

Mohlo by ťa zaujímať – Spôsobí pád Evergrande veľký výpredaj na Bitcoine a akciách?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre