Model Stock-to-Flow
Model Stock-to-Flow. Zdroj: Shutterstock, Andrea Izzotti

Nálada na trhu s kryptomenami je pred víkendom veľmi zvláštna. Bitcoin sa po dotyku na úrovni 69 000 USD prepadol a udržal dôležitý support na cene 64 000 USD, kde aktuálne konsoliduje. Populárna predikcia modelu Stock to Flow však stále ráta s koncoročným stavom BTC na hladine 135 000 USD.

Stock to Flow sa drží

Osobne si myslím, že je predikcia podľa populárneho modelu až príliš pozitívna. Za týmto modelom stojí človek so pseudonymom PlanB. Historické údaje naznačujú extrémnu presnosť, a preto sa viacerí investori držia tejto predikcie, ktorá vidí Bitcoin koncom tohto roka na hranici 135 000 USD.

Mohlo by ťa zaujímať: Kryptomeny presahujú svoje maximá, zatiaľ čo inflácia je najvyššia za posledných 30 rokov!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Ak sa však pozrieme na aktuálny stav ceny BTC, nič nenaznačuje tomu, že by do konca novembra dosiahol 98 000 USD. Na otázku, či je trader pod pseudonymom PlanB stále presvedčený o cene BTC odpovedal:

„Áno, bol by som naozaj prekvapený, ak by sa koncom novembra Bitcoin nedotkol hodnoty 98 000 USD.“

Fakty sú jasné a cena 135 000 USD je ešte ďaleko. Na to, aby to Bitcoin dokázal, potrebuje do konca roka získať 107-percentný nárast v porovnaní so súčasnou cenou.

Model S2F, na ktorom môžeme vidieť skutočnú a predpovedanú cenu, aktuálne vykazuje odchýlku -0,41 od predpovedanej ceny 98 000 USD.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre